Haberler

R.Talsorian Games, FRP Dünyasının Usta İsmi Aron Tarbuck ile Anlaştı

Yakın zamanda Cyberpunk RED adıyla yeniden Cyberpunk’ın FRP sistemini yayınlayan R. Talsorian Games, yeni baş editörü olarak FRP dünyasının tecrübeli ismi Aron Tarbuck‘ı işe aldı.

Aron Tarbuck, onlarca yıldır masaüstü rol yapma oyunu (FRP) endüstrisi içerisinde. Kariyerine Wizards of the Coast‘ta Ars Magica ve Everway’de çalışarak başladı. Daha sonra White Wolf için serbest çalışmaya başladı ve Mage: The Ascension ve Werewolf: The Apocalypse gibi oyunlar üzerinde çalıştı. Oyun Endüstrisindeki en son durağı, R.Talsorian Games’e gelmeden önce Privateer Press ile oldu.

Tarbuck’ın işe alınmasıyla ilgili olarak R. Talsorian Games’in basın sözcüsü J. Gray şunları söyledi;

Aron’un oyun endüstrisindeki deneyimi, tasarım işinden üretime ve perakende satışa kadar tüm yelpazeyi kapsıyor. Yıllardır R. Talsorian Games’e danışman olarak hizmet ediyor ve onu baş editörümüz olarak tam zamanlı olarak görevlendirdiğimiz için artık daha güçlüyüz. Organizasyon becerileri ve oyun bilgisi, R. Talsorian Games’in gelecekte, The Witcher RPG ve Cyberpunk RED ile elde ettiğimiz son başarılar daha da başarılı olmasına yardımcı olacaktır. .

R.Talsorian Games, Cyberpunk 2077 dünyasında geçen bir rol yapma oyunu olan Cyberpunk RED’i geçtiğimiz aylarda piyasaya sürmüştü. Belli ki yeni büyük projeler de yolda. Tebrikler Aron!

Kahve Ismarla

Yazarlarımıza bir kahve ısmarlayarak kaliteli içeriklerimizi tatlandırabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  T-World Sinematik Evreni Çekimleri Başlıyor. İlk Dizi Altay Yolda!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.