Haberler

PaizoCon 2020 Online Olarak Geri Dönüyor

COVİD-19 salgını zamanı tüm etkinliklerin teker teker iptal haberi gelirken Pathfinder ve Starfinder’ın yaratıcısı Paizo 2020 yılında yapacağı PaizoCon için bir süredir sessizdi. Kısa bir aradan sonra sessizliklerini güzel bir haberle bozdular.

PaizoCon 26-31 Mayıs‘ta online olarak gerçekleşecek. 6 gün boyunca sürecek olan etkinlik normal etkinlik zamanının tam iki katı uzunluğunda olacak.

PaizoCon 2020’de Oyunlar Her Şeye Rağmen Online Olarak Devam Edecek

Etkinlik süresince seminerler, Twitch’te canlı olarak yayınlanacak oyunlar ve hatta katılımcıların da oynayabileceği oyunlar düzenlenecek. Roll20, Fantasy Grounds, D20Pro gibi programlar kullanılarak hayranların da katılması için eş zamanlı oyunlar başlayacak. Oyunlar WarHorn üzerinde listelenecek. Eğer PaizoCon 2020’de bir oyun yönetmek istiyorsanız hala çok geç değil, buraya tıklayarak WarHorn’un GM başvurusu sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayriyeten hayranların etkinlik zamanında beraber vakit geçirebilmesi için resmi bir Discord sunucusu da açıldı. Şimdilik Paizo’dan haberler bu kadar gibi duruyor ama etkinlik yaklaştıkça yeni sürprizler de ortaya çıkabilir.

İlgili Makaleler

Sizler bu seneki PaizoCon 2020’den neler bekliyorsunuz? Katılmak için heyecanlananlar aramızda mı? Haberler güncellendikçe sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

İlginizi Çekebilir  Dungeons & Dragons 5th Edition Karakter Kağıtları Cebinizde!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu