Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Yoksa Fallout 4 Duyurusu Mu Geliyor?

Yoksa Fallout 4 Duyurusu Mu Geliyor?

Fallout 4 Banner

Çorak toprakların tozunu yutmuş, radyasyonlu suyunu içmiş, korkunç yaratıklarıyla savaşmış biri olarak yıllardır Fallout 4 duyurusunu bekliyorum. Hâlâ da beklemekteyim. Geçtiğimiz yıllarda Fallout severler üzerinde oynanan pis oyunları unutmuş değiliz. Ama bu seferki çok gerçek!

Hatırlarsanız geçtiğimiz ay içerisinde Bethesda Softworks’ün E3 Fuarı’na ilişkin planlarına yakından bakmıştık. Haberimizin 1 hafta ardından Doom’a dair ilk video ortaya çıkmıştı. Ama biz Fallout’tan umutluyduk!

Dev oyun firması E3 için kendisine kocaman bir alanı kapattı desek yeridir. Burada yapacağı büyük duyurunun Fallout 4’e ayrılacağını düşünmekteyiz. Sanıyoruz, öyle de olacak. Gün içerisinde “Please Stand By” ismi ile açılan Bethesda sitesinde geriye doğru bir sayım yaşanıyor. Yaklaşık 23 saat içerisinde sitede bir fragman ya da kısa bir video yayınlanması bekleniyor. Fondaki görüntüye bakacak olursak bu videonun içeriği Fallout 4 ile alakalı olacak. Geri sayım yarın Türkiye saati ile 17:00’de bitecek.

fallout-stand-by-gorsel-001

Sitenin yalan olma ihtimali üzerinde de durduk. Ancak kaynak kodu Bethesda’nın resmi web sitesine yönlendiriyor. Ayrıca Fallout’un resmi Facebook sayfasında da değişiklikler ortaya çıktı. Kapak fotoğrafı, geri sayım sitesindekine benzeyen bir görselle değiştirildi.

İlginizi Çekebilir  Red Alert Efsanesi Mobil Platformlara Geliyor

Son olarak 2010 yılında New Vegas ile Fallout dünyasına giriş yapmıştık. Aradan oldukça uzun bir zaman geçti. Belki Fallout 4, belki de Fallout Online! Orası kesin değil ama Fallout hakkında ilgi çekici bir içerik göreceğimiz kesin. Biz de son haberleri yakından takip ediyor olacağız. Beklemede kalın!