Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Yerden Yere Vurulan Bethesda’dan, Fallout 76 Sahiplerine 3 Klasik Fallout Oyunu Hediye!

Yerden Yere Vurulan Bethesda’dan, Fallout 76 Sahiplerine 3 Klasik Fallout Oyunu Hediye!

Bethesda, çıktığı günden itibaren eleştiri oklarının hedefi olan Fallout 76 oyuncularına kendini affettirmek için her yolu deniyor. Oyun geliştiricisinin Twitter resmi sayfasından yaptığı açıklamaya göre; 2018’in herhangi bir zamanında Fallout 76‘ya giriş yapıp en az bir kez oynayanlara, klasik Fallout oyunları setinin ücretsiz olarak verileceğini duyurdu.

Fallout, Fallout 2 ve Fallout Tactics oyunlarını kapsayan “Fallout Klasik Koleksiyonu” hediyesi Ocak ayının başlarında oyunseverlere ulaşacak. Bethesda’nın hayal kırıklığına uğrayan Fallout severlere yönelik bu teselli hediyesi; PC, XBox ve PS4 platformlarının tamamında geçerli olacak.

Ancak zaten Fallout 5 bekleyen oyuncu kitlesini Fallout 76 ile kandıramayan Bethesda’nın bu çabası da nafile görünüyor. Yaşanan sorunlar nedeniyle fiyasko olarak tanımlanan Fallout 76 oyununu alanların sinirleri halen yatışmamışken, 3 oyunluk koleksiyonla hedef kitlesine şirin görünmeye çalışan firmanın bir sonraki hamlesi merak konusu.

Çorak Topraklara Veda Ederken – Fallout 76 İncelemesi
İlginizi Çekebilir  Wasteland'de Yenilikler