Oyun Haberleri

Yepyeni Barbar Conan Oyunları Geliyor!

conan-the-barbarian-banner

Robert E. Howard tarafından yaratılan ve çizgi roman dünyasının en uzun soluklu kahramanlarından biri olan Conan için yeni bilgisayar oyunları geleceği duyuruldu!

Conan the Barbarian ya da bizim ülkemizdeki adıyla Barbar Conan, çizgi roman dünyasının en sevilen karakterlerinden biri. Çizgi roman dünyasından fırlayıp, filmlere ve oyunlara da konu olan Conan hakkında yeni açıklamalar var.

Age of Conan oyunundan hatırlayacağımız Funcom, 3 yeni Barbar Conan oyununun hazırlandığını duyurdu. Norveç merkezli oyun firmasının sözcülerinden Fredrik Malmberg, çok fazla detay vermemesine karşın, önümüzdeki yıllarda daha fazla Conan oyunlarıyla haşır neşir olacağımızı müjdeledi.

conan

Malmberg, Conan the Barbarian konseptine uygun 3 yeni oyunun hazırlandığını söyledikten sonra ilk oyunun önümüzdeki Ocak ayında pazara sürüleceğini söyledi. Henüz hangi platformlar için hazırlandığı belirtilmese de, yeni nesil konsollar ve PC’ye çıkacağını düşünüyoruz. Oyunun yapısı hakkında ise Shadow of Mordor ya da The Witcher 3’te gördüğümüz TPS yapısı ile harmanlanmış RPG unsurlarının bulunacağı belirtiliyor.

Hyboria topraklarının yenilmez savaşçısı Barbar Kral Conan’ın yeniden oyun dünyasına saldıracak olması bizleri bir hayli mutlu etti.

İlginizi Çekebilir  Captain America Filminden Karakter Posterleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu