AYBABTUOyun Haberleri

Yeni Witcher Oyununun Yapımına Cyberpunk 2077 Çıkar Çıkmaz Başlanacak!

Biz çıkacak mı, olacak mı, CD Projekt yeniden Witcher evrenine dönecek mi diye sorup dururken kesin yanıt nihayet şirketin CEO’su Adam Kicinski’den geldi. Kicinski, büyük heyecanla beklenen Cyberpunk 2077 çıktığı gibi yeni Witcher oyununun yapımına başlayacaklarını açıkladı!

Eurogamer Poland’ın haberine göre Kicinski, bir grup gazeteci ile gerçekleştirdiği toplantı sırasında yeni Witcher oyunu için “nispeten net bir konsept” belirlediklerini ve geliştirme aşamasının, Cyberpunk 2077 “çıkar çıkmaz” başlayacağını paylaştı.

Yine aynı habere göre yeni oyun, The Witcher 3: Wild Hunt’ın devamı olmayacak ve Witcher 4 adını taşımayacak. Ayrıca Kicinski’nin belirttiğine göre stüdyonun yakın gelecek için planladığı tüm oyunlar ya Witcher ya da Cyberpunk evreninde geçecek. İki büyük ekip Cyberpunk projeleri üzerinde çalışırken bir küçük ekip de Witcher’a odaklanacak.

Cyberpunk 2077’yi Bir de Ciri’den Dinleyin

Yeni bir Witcher oyununun geleceği, yapımına ne zaman başlanacağı ve Witcher serisinin “bir parçası” olacağı dışında oyun hakkında bilgi paylaşılmış değil. Oyunun, PC platformunun yanı sıra konsollara da çıkacağı gibi genelgeçer tahminlerde bulunmak ise zor değil. Tahmin ediyoruz ki yeni Witcher oyunu ile ilgili daha kapsamlı haberleri, Eylül 2020′ye yaklaştıkça alacağız.

İlginizi Çekebilir  Müziklerle 40 Yıllık Oyun Tarihi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu