Oyun Haberleri

Yeni Kutu Oyunu “ÇiziVer!” Eğlenceli Kelime ve Cümlelerini Arıyor

NeoTroy Games bir türlü durmuyor. Dünyanın en iyi kutu ve kart oyunlarını dilimize kazandıran NeoTroy Games şimdi de ÇiziVer! isimli yepyeni bir oyunla karşımızda.

Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan parti oyunu ÇiziVer!, Türkçe olarak yayınlanmadan önce sizlerin de fikirlerine değer veriyor ve oyunu daha eğlenceli hale getirmek istiyor. 

Oyun nasıl olacak?

Oyunda kartların bir yüzünde kelimeler olacak, diğer yüzünde ise cümleler. Oyuna başlarken öncelikle kelime tarafını mı yoksa cümle tarafını mı oynayacağınıza karar veriyorsunuz. Ardından herkese bir kart veriliyor ve çizilecek olan numara belirleniyor. Ardından herkes karttaki ilgili numaraya ait kelimenin&cümlenin çizimi yapıp defteri solundaki oyuncuya veriyor. Herkes gelen defterdeki çizime bakarak bunun ne olduğunu tahmin etmeye çalışıyor ve tahminini yazarak kitapçığı solundaki oyuncuya veriyor. Herkes gelen defterdeki tahmini okuyor ve onu çizmeye çalışıyor. Oyun bu şekilde ilerliyor ve oyunun en sonunda herkese ilk kelimesi tekrardan ulaşıyor. Herkes kelimenin/cümlenin evrimine, dandik komikli çizimlere bakarak eğleniyor. Oyunda kazanma kaybetme puan vs. yok.

Ne isteniyor?

İstenen şey çok basit, oyun kartları için kelimeler ve cümleler üretmeniz. Sizin katkılarınızla oyun çok daha eğlenceli hale gelecektir.

Yaptığınız katkı karşılığında da NeoTroy Games’ten hediyeler de verilecek.

Tek yapmanız gereken bu formu doldurmak ve fikirlerinizle oyuna katkı sağlamak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Galaksi Yine Karıştı - Warhammer 40K: Mechanicus İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.