Oyun Haberleri

World of Warcraft’a İki Yeni Oynanabilir Irk Geliyor

Battle for Azeroth ek paketinin yeni güncellemesi Visions of N’Zoth ile birlikte yeni raidler, dungeonlar ve iki yeni ırk oyuna eklenecek.

World of Warcraft dünyasından çok uzun bir zamandır ayrı kaldım. Yine de ara sıra çıkan güncellemeleri okuyor ve yeni bilgileri takip etmeye çalışıyorum. Yıllarımı harcadığım oyunda neler olduğunu halen merak ediyorum elbette.

Oyunu daha yakın takip edenler ve güncel olarak oynayanlar için güzel bir haber duyuruldu. World of Warcraft: Battle for Azeroth ek paketiyle birlikte ortalık iyiden iyiye karışmıştı. Şimdi Visions of N’Zoth (Update 8.3) ile birlikte kozmik korkuya yer verilecek.

Alliance için yeni Allied Race: Mechagnome

World of Warcraft direktörlerinden Ion Hazzikostas, yeni güncellemenin Lovecraft-vari kozmik yaratıkları ortaya çıkaracağını söyledi. N’Zoth’un serbest kalmasıyla birlikte oyuncular bu kadim tanrıya karşı mücadele verecek.

Assaults in Uldum ve Vale of Eternal Blossoms güncellemenin merkezinde olacak. Ayrıca bu güncellemeyle birlikte Horde ve Alliance taraflarının tercih edebileceği iki yeni ırk oyuna eklenecek.

Horde için yeni Allied Irk: Vulpera

Horde tarafı insansı tilkilere benzeyen Vulpera ırkını, Alliance tarafıysa cyborg benzeri Mechagnome ırkı tercih edilebilecek. Allied Races altında tanıtılan ırklar, ilk başta herkese açık olmayacak. Oyuncular ırkların bağlı oldukları taraflarla (Faction) saygınlık derecelerini yükseltmeleri gerecek. Sonrasında bu yeni ırkları oynayabilecekler.

Ayrıca Worgen ve Goblin ırkları için Heritage zırhı, yeni challangelar, dungeonlar ve raidler oyunculara sunulacak.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Last of Us Part II, Süresiz Olarak Ertelendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.