Oyun Haberleri

World of Warcraft: Wrath of the Lich King – A Pandemic System Board Game Kutu Oyunu Satışta!

15 yıldan beri, yeni karakterlerle, yeni düşmanlarla evrenini her geçen gün genişleten World of Warcraft evrenine bir yeni kutu oyunu eklendi.

Daha dünya Covid-19 ile tanışmamışken, 2008 yılında Matt Leacock tarafından tasarlanan Pandemic adlı bir kutu oyunu, rüzgarıyla bütün kutu oyunu meraklılarını peşinde sürüklemişti. Basit hatlarıyla oyun dinamiğinin içine yedirilen ölümcül hastalık konsepti ile oyun daha karmaşık ve içinden çıkılamaz bir hal alıyordu. World of Warcraft: Wrath of the Lich King – A Pandemic System Board Game ise hem WoW evreni hem de bu pandemi konseptini bir araya getirerek kendine has bir yönelim geliştirerek, WoW Evreni’ni genişleten ve sevenlerini oldukça heyecanlandıran bir kutu oyunu çıkarttı.

5 kişiye kadar oynanabilen oyun, tek kişi olarak da oynanabilecek şekilde tasarlandı.

YouTube player

Z-Man Games’in piyasaya sürdüğü oyun Blizzard Gear Store ve Asmodee Store‘da satışta. Oyunun liste satış fiyatı ise yaklaşık 60$.

Kutu içerisinde neler var?

Kutuyu ilk açtığımızda karşımızda 20×30 boyutlarında Azeroth, Naxxramas, Dalaran Ulduar ve daha bir çok bilindik bölgeyi içeren oyun zemini ile karşılaşıyoruz. Ayrıca, Warcraft evreninden, Thrall, Jaina, Windrunnes, Varian Wrynn, Tirion Fordring, Muradin ve Lady Liadrin gibi 7 ikonik karakter de kutu içeriğinde mevcut. Elbette, Lich King’te kutunun içerisinde ordularıyla bulunmakta.

Her karakter için ayrı olarak hazırlanmış karakter oynanış ve yetenek listeleri de kutunun içerisinde bulunuyor. Detaylı ve özenle hazırlanmış görseller içeren 63 kahraman kartı da kutunun içerisinde bulunmakta. Ayrıca, 10 görev kağıdı, 30 felaket kartı, referans kartları ve mühürlü çantalar da bulunmakta.

Neredeyse sonsuz tekrar oynanabilirlik ile eşleştirilmiş dört zorluk seçeneği ile, Azeroth yolculuğunuzu her defasında eşsiz bir biçimde tecrübe etmek isteyenler için World of Warcraft: Wrath of the Lich King – A Pandemic System Board kesinlikle denenmesi gereken bir oyun.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.