Oyun Haberleri

World of Warcraft: Shadowlands’in Çıkışı Ertelendi

Blizzard Entertainment, World of Warcraft‘ın merakla beklenen yeni genişleme paketi Shadowlands‘in bu yılın ilerleyen dönemlerinde çıkacağını duyurdu.

Şu anda açık beta testi aşamasında bulunan World of Warcraft: Shadowlands‘in 27 Ekim’de çıkması planlanıyordu. Beta testini uzatıp oyunculardan gelen geribildirimler ışığında değişiklikler yapmayı sürdürme kararı alan Blizzard, özellikle oyunun ileri safhalarına yönelik ayarlamalara ve devam eden salgın nedeniyle evden çalışmak zorunda kalan ekibin kısmen yavaşlayan çalışmalarının iyileştirilmesine odaklanacak.

Shadowlands‘in yayın tarihinin ertelenmesiyle ilgili konuşan World of Warcraft Yönetici Yapımcısı John Hight, “Shadowlands‘e yönelik istek ve beklentiler bugüne kadarki tüm World of Warcraft genişleme paketinden daha yüksek ve oyuncuların bu yüksek beklentilerini karşılayan bir deneyim sunmamız bizim için çok önemli. Bu durumu göz önünde bulundurarak oyun için doğru olan şeyin ona daha fazla vakit ayırmak olduğuna karar verdik. Yaptığımız bu çalışmalar sayesinde oyuncuların genişleme paketini daha da beğeneceğini düşünüyoruz” dedi.

World of Warcraft: Shadowlands‘te oyuncular, Azeroth‘un öteki dünyasının muazzam derinliklerine gidecek. Burada dört güçlü Ahit, diyarlara hükmediyor. Perdenin ötesine geçen oyuncular efsanevi
ruhlarla karşılaşacak, sürekli değişen roguelike deneyim Lanetliler Kulesi‘nde kendi eşyalarını oluşturacak ve karakterlerinin en derin inançlarını sarsacak kararlar vermek zorunda kalacak.

Öte yandan Blizzard, 13 Ekim tarihi itibarıyla World of Warcraft oyuncularına Shadowlands‘e hazırlanabilmeleri için tamamen yenilenen karakter seviyesi arttırma ve diğer değişiklikleri içeren kapsamlı bir yama sunacağını da duyurdu. Bu yama, oyuncuları yaşayan ölülerden oluşan Scourge’e karşı savaşa gönderen bir çıkış öncesi etkinliği içerecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Oyun Oynayarak En Çok Para Kazanan Youtube Yayıncıları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.