Oyun Haberleri

World of Warcraft: Battle For Azeroth’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Blizzard, World of Warcraft‘ın yeni genişleme paketi Battle For Azeroth‘un çıkış tarihini açıkladı. Ön siparişlerin alınmasına başlanan Battle for Azeroth 14 Ağustos’ta erişime açılacak.

Genişleme paketini satın alanların tamamı 110 seviye karakter yükseltmesi elde ederken, oyunu önceden alanlar Allied Races‘in “Highmountain Tauren, Lightforged Dranei, Void Elf ve Nightborne”u içeren 4 yeni ırkı ile oynayabilecekler. Oyuncular, bu yeni ırklardan herhangi birini 20’inci seviyeden 110’a çıkarttığı zaman Heritage Armor Seti’ne kavuşacak. Ancak oyuncular seti kazandıkları zaman tarafını ya da ırkını değiştiremeyecek ve “Recruit-A-Friend” programını kullanarak karakter seviye yükseltmesi kullanamayacak.

World of Warcraft: Battle for Azeroth’un Standart Edition‘ı 50 dolardan satışa çıkacak. Genişleme paketinin 70 dolarlık Deluxe Edition’ında ise şu ekstralar bulunuyor:

  • Zandalar Gilded Ravasaur (Horde) and Kul Tiras Seabraid Stallion (Alliance) binekleri
  • Tottle, bebek Tortollan pet
  • Hearthstone kart tasarımı
  • StarCraft II spreyi
  • Heroes of the Storm Primal Flamesaber bineği
  • Overwatch ses efektleri, spreyleri ve ikonları

Eğer tüm bunlar sizi tatmin etmediyse Blizzard’ın yıl içinde duyuracağı sanat, müzik ve lore içeren Collector Edition‘u da bekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Pokemon Go Tarzı Warcraft Oyunu Yolda

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu