Oyun Haberleri

World of Tanks Blitz ve Warhammer 40K Güçlerini Birleştirdi

World of Tanks Blitz oyuncularına özel Warhammer temalı içerikler çok yakında cephelere inecek.

“Zafere uzanan yol azimli olmaktan geçer” düsturu hem World of Tanks hem de Warhammer 40.000 için geçerli. World of Tanks Blitz’in yapımcıları, bugün yaptıkları bir açıklamayla yakında popüler bilimkurgu oyunu Warhammer 40.000’e özel içeriklerin meydanların tozunu attıracağını belirttiler.

Warhammer 40.000 ilk kez Games Workshop tarafından geliştirilen masa üstü bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Distopik bir bilimkurgu evreninde geçen masaüstü savaş oyunu Warhammer 40.000, yıllar içinde video oyunları, kitaplar, çizgi romanlar ve çok daha fazlasından oluşan dev bir ekosisteme dönüştü.

World of Tanks - Warhammer
Görsel temsilidir

“30 yıldan uzun zamandır Warhammer 40.000 dünyanın en bilinen bilim kurgu evrenlerinden birine dönüştü. Devasa savaş makinelerinin kapıştığı bu evrenle Wargaming’in geliştirdiği World of Tanks Blitz’in buluşması bizler için de heyecanlı fırsatlara gebe,” şeklinde konuşan Games Workshop yöneticilerinden Jon Gillard, “Oyuncuların onlar için hazırladığımız içerikle tanışmaları için sabırsızlanıyoruz,” şeklinde konuştu.

World of Tanks Blitz Yayın Direktörü Andrey Ryabovol ise düşüncelerini şu sözlerle ifade etti, “World of Tanks Blitz daha önce bir çok partnerliğe imza attı. Warhammer 40.000 gibi zengin içeriğe sahip bir markayla güçlerimizi birleştirmek eşsiz bir fırsat. Oyunumuzda hem gerçek hem de fantastik ortamlarda geçen savaşlara yer verebiliyoruz. Yakında onlar için hazırladığımız sürprizleri gördüklerinde oyuncuların da çok heyecanlanacağına inanıyoruz.”

World of Tanks Blitz ve Warhammer 40.000 işbirliği ile ilgili gelişmeler için beklemede kalın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Rocket League, 23 Eylül'de Ücretsiz Sürüme Geçiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.