Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » World of Tanks Blitz ve Warhammer 40K Güçlerini Birleştirdi

World of Tanks Blitz ve Warhammer 40K Güçlerini Birleştirdi

World of Tanks Blitz oyuncularına özel Warhammer temalı içerikler çok yakında cephelere inecek.

“Zafere uzanan yol azimli olmaktan geçer” düsturu hem World of Tanks hem de Warhammer 40.000 için geçerli. World of Tanks Blitz’in yapımcıları, bugün yaptıkları bir açıklamayla yakında popüler bilimkurgu oyunu Warhammer 40.000’e özel içeriklerin meydanların tozunu attıracağını belirttiler.

Warhammer 40.000 ilk kez Games Workshop tarafından geliştirilen masa üstü bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Distopik bir bilimkurgu evreninde geçen masaüstü savaş oyunu Warhammer 40.000, yıllar içinde video oyunları, kitaplar, çizgi romanlar ve çok daha fazlasından oluşan dev bir ekosisteme dönüştü.

World of Tanks - Warhammer
Görsel temsilidir

“30 yıldan uzun zamandır Warhammer 40.000 dünyanın en bilinen bilim kurgu evrenlerinden birine dönüştü. Devasa savaş makinelerinin kapıştığı bu evrenle Wargaming’in geliştirdiği World of Tanks Blitz’in buluşması bizler için de heyecanlı fırsatlara gebe,” şeklinde konuşan Games Workshop yöneticilerinden Jon Gillard, “Oyuncuların onlar için hazırladığımız içerikle tanışmaları için sabırsızlanıyoruz,” şeklinde konuştu.

World of Tanks Blitz Yayın Direktörü Andrey Ryabovol ise düşüncelerini şu sözlerle ifade etti, “World of Tanks Blitz daha önce bir çok partnerliğe imza attı. Warhammer 40.000 gibi zengin içeriğe sahip bir markayla güçlerimizi birleştirmek eşsiz bir fırsat. Oyunumuzda hem gerçek hem de fantastik ortamlarda geçen savaşlara yer verebiliyoruz. Yakında onlar için hazırladığımız sürprizleri gördüklerinde oyuncuların da çok heyecanlanacağına inanıyoruz.”

İlginizi Çekebilir  Düşmanı En Taktiksel Biçimde Kesmek - Gears Tactics İncelemesi

World of Tanks Blitz ve Warhammer 40.000 işbirliği ile ilgili gelişmeler için beklemede kalın.