Oyun Haberleri

Witcher ve Cyberpunk 2077 Geliştiricilerinin Kurduğu Rebel Wolves’tan Karanlık Fantezi RPG Destanı Geliyor

Oyun endüstrisinin kıdemli isimleri, Unreal Engine 5‘ta yeni bir karanlık fantezi rol yapma oyunu geliştirmek için bir araya geldi.

CD Projekt Red‘in çok sevilen The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 oyunlarında Oyun Yönetmenliği yapan Konrad Tomaszkiewicz, Polonya‘da, Rebel Wolves adlı yeni bir oyun stüdyosu kurdu.

Tomaszkiewicz’in The Witcher, Cyberpunk 2077, Thronebreaker ve Shadow Warrior 2 gibi birbirinden başarılı oyunları geliştiren isimleri bir araya topladığı Rebel Wolves‘un ilk projesi ise AAA seviye, hikaye odaklı karanlık bir fantezi RPG destanı olacak. Asi Kurtlar, yeni oyunlarını PC ve gelecek nesil oyun konsolları için Unreal 5 motoru ile geliştirecek.

Rebel Wolves takımı; Konrad Tomaszkiewicz‘in yanı sıra Tasarım Yönetmeni Daniel Sadowski (Witcher 1, Nitreal Games, Growing Up), Anlatım Yşnetmeni ve Baş Yazar Jakub Szamałek (Witcher 3, Cyberpunk 2077, Thronebreaker), Animasyon Yönetmeni Tamara Zawada (Witcher 3, Shadow Warrior 2, Capcom Vancouver), Sanat Yönetmeni Bartłomiej Gaweł (Witcher 1-3), CFO Michał Boryka ve Studyo Başkanı Robert Murzynowski‘den oluşuyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Yeni Nintendo Switch Sürümü 2021 Yılında Gelecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.