Oyun Haberleri

Werewolf: the Apocalypse – Earthblood’dan İlk Teaser Geldi!

2017 yılında duyurulan ve ardından sessizliğini büyük ölçüde koruyan Werewolf: the Apocalypse’den 13 saniyelik kısa bir video geldi!

Paradox Interactive’in, 18-20 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek topluluk etkinliği PDXCON öncesi gelen kısa videoda, ana karakterimiz Cahal olduğunu tahmin ettiğimiz heybetli bir kurtadamın kameraya kükreyişi ile kısa video son buluyor. Belli ki PDXCON, sadece Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2‘yi bekleyenler için değil, gözleri yollarda yeni Earthblood haberleri bekleyenlerin de yüzünü güldürecek.

Geçtiğimiz E3’te katılımcıların demosu hakkında olumlu yorumlarda bulunduğu Werewolf: the Apocalypse Earthblood hakkında asıl aklımızı kurcalayan soruların cevabını muhtemelen PDXCON esnasında alacağız. Ayrıca oyundan ilk detayları görüntüleri de önümüzdeki hafta alacağımız tahmininde bulunmamız da yerinde olur.

Cyanide Studios tarafından geliştirilen ve Bigben Interactive’in dağıtıcılığını üstlendiği oyunun konusu ise açıklandığı kadarı ile şöyle: Bir kurtadam olan ve kavmi (tribe) Fianna’lar tarafından sürgüne gönderilen Cahal, oğlunun başına gelen acı bir olay üzerine sürgününden geri döner ve kavmine yardım etme kararı alır. Mücadelesi sırasında ise Cahal kendini, Garou ve her türlü kötülüğün başının altından çıktığı Pentex şirketi arasındaki savaşın arasında bulur.

Werewolf: the Apocalypse – Earthblood’ın 2020’de oyuncular ile buluşması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Werewolf: the Apocalypse 5th Edition 2021'de Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu