Oyun Haberleri

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Oyunundan Uzun Fragman Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan kısa fragmanı ile heyecanımızı iyice arttıran Werewolf: the Apocalypse – Earthblood‘dan ilk uzun fragman nihayet geldi!

Cyanide Studios tarafından geliştirilen ve Bigben Interactive’in dağıtıcılığını üstlendiği oyunun konusu ise açıklandığı kadarı ile şöyle: Bir kurtadam olan ve kavmi (tribe) Fianna’lar tarafından sürgüne gönderilen Cahal, oğlunun başına gelen acı bir olay üzerine sürgününden geri döner ve kavmine yardım etme kararı alır. Mücadelesi sırasında ise Cahal kendini, Garou ve her türlü kötülüğün başının altından çıktığı Pentex şirketi arasındaki savaşın arasında bulur.

YouTube player

Fragmanda da gördüğümüz gibi Earthblood, doğanın katli ve Wyrm‘in, dünyanın kalbine işleyişine karşı kurtadamların verdiği mücadelenin bizzat göbeğinde olacağımız bir oyun olacak. Pentex’in bir kolu olarak hareket eden enerji firması Endron’un, Caern’i etrafındaki ormanı yok etmesi karşısında ana karakterimiz Cahal’in Öfkesini bizler de bir hayli hissedecekmişiz gibi görünüyor.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak olan Werewolf: the Apocalypse – Earthblood, 2020’de oyuncular ile buluşacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.