Oyun Haberleri

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Oyunundan Uzun Fragman Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan kısa fragmanı ile heyecanımızı iyice arttıran Werewolf: the Apocalypse – Earthblood‘dan ilk uzun fragman nihayet geldi!

Cyanide Studios tarafından geliştirilen ve Bigben Interactive’in dağıtıcılığını üstlendiği oyunun konusu ise açıklandığı kadarı ile şöyle: Bir kurtadam olan ve kavmi (tribe) Fianna’lar tarafından sürgüne gönderilen Cahal, oğlunun başına gelen acı bir olay üzerine sürgününden geri döner ve kavmine yardım etme kararı alır. Mücadelesi sırasında ise Cahal kendini, Garou ve her türlü kötülüğün başının altından çıktığı Pentex şirketi arasındaki savaşın arasında bulur.

Fragmanda da gördüğümüz gibi Earthblood, doğanın katli ve Wyrm‘in, dünyanın kalbine işleyişine karşı kurtadamların verdiği mücadelenin bizzat göbeğinde olacağımız bir oyun olacak. Pentex’in bir kolu olarak hareket eden enerji firması Endron’un, Caern’i etrafındaki ormanı yok etmesi karşısında ana karakterimiz Cahal’in Öfkesini bizler de bir hayli hissedecekmişiz gibi görünüyor.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak olan Werewolf: the Apocalypse – Earthblood, 2020’de oyuncular ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Post-Apokaliptik Future World Filminden Yeni Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu