Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Werewolf: the Apocalypse Bilgisayar Oyunundan Haberler Var!

Werewolf: the Apocalypse Bilgisayar Oyunundan Haberler Var!

2017 yılında duyurulduğundan beri gözümüz yollarda yeni haberlerini beklediğimiz Werewolf: the Apocalypse bilgisayar oyunu ne yazık ki bir süredir sessizliğini koruyordu. Müjdeler olsun ki bu sessizlik nihayet bozuldu ve güzel haberlerle neşelendik – Werewolf: the Apocalypse bilgisayar oyunu, bu seneki E3’te görücüye çıkacak!

Oyunun dağıtıcısı BigBen Interactive, bu sene E3’te yer alacak oyunları listesinde Werewolf: the Apocalypse’e de yer verdi. Werewolf: the Apocalypse – Earthblood adını taşıyacak oyundan ne göreceğimiz ise açıklanmış değil. Ne var ki oyunun uzunca bir süredir sessiz sedasız ilerlediğini düşünürsek, beklentiler bir hayli yüksek.

Cyanide Studios tarafından geliştirilen oyunun konusu ise açıklandığı kadarı ile şöyle: Bir kurtadam olan ve kavmi (tribe) Fianna’lar tarafından sürgüne gönderilen Cahal, oğlunun başına gelen acı bir olay üzerine sürgününden geri döner ve kavmine yardım etme kararı alır. Mücadelesi sırasında ise Cahal kendini, Garou ve her türlü kötülüğün başının altından çıktığı Pentex şirketi arasındaki savaşın arasında bulur.

2020’de çıkması beklenen Werewolf: the Apocalypse – Earthblood’dan nihayet alacağımız haberleri kaçırmak istemiyorsanız gözünüzü, bu sene 11-14 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek E3 üzerinde tutun!

İlginizi Çekebilir  Diablo 3'ü Beklerken...