Oyun Haberleri

Vampire the Masquerade – Bloodlines İçin Yeni Yama Çıktı

vampire-the-masquerade-banner

Her ne kadar günümüz gençleri vampirleri insancıl, şirin ve parlak yaratıklar olarak tanısa da, bu durum her zaman böyle değildi ve günümüzün zombi çılgınlığından önce, gecenin tek hükümdarı vampirlerdi.

Geçmişte vampir dünyasını oldukça iyi işleyen pek çok oyun bulunsa da, “Vampire: The Masquerade – Bloodlines” çoğumuzun gönlünde ayrı bir yere sahipti. Ancak oyunu 2004 yılında ekonomik zorluklar içerisinde çıkartan Troika, 2005 yılında iflas etmiş ve oyunu geliştirmeyi, normal olarak, durdurmuştu.Vampire-The-Masquerade-Bloodlines-gorsel-001

Ancak Bloodlines’ın hikayesi diğer pek çok oyunun aksine firmanın kapanması ile beraber sona ermedi. Oyunun severleri, resmi olmayan yamalar düzenlemeye ve oyunu geliştirmeye devam ettiler. Öyle ki, oyunun üzerinden 10 yıl geçmiş olmasına rağmen bu yamalar yayınlanmaya devam etmekte. Diğer pek çok oyun, üreticisinin desteği olmadan bu kadar uzun süre hayatta kalmayı başaramazdı.

Vampire: The Masquerade Bloodlines, bu yıl dokuzuncu resmi olmayan yamasına kavuştu. Bu yamada, daha öncekilerde de olduğu gibi pek çok animasyon ve görüntü düzeltilmiş durumda. Ayrıca yeni görevler ve eskiden bulunmayan bazı seçenekler de bu yamanın içerisinde yer almakta. Yamaya ulaşabileceğiniz yer ise, yine daha önceki yamalarda olduğu gibi, Patches-scrolls sitesi.

Yani, oyun rafınızda bulunan o tozlanmış oyun kutusunu açmanın ve oyunu bir kez daha bilgisayarınıza yüklemenin vakti geldi. Geriye kalan tek soru ise, oyunu bu kez hangi klan ile oynayacağınız…

Yamayı buradan indirebilirsiniz.

Vampire the Masquerade ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar: Levent Öztürk

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Mass Effect Andromeda'nın Çıkış Tarihi Resmen Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.