Oyun Haberleri

Vampire Jam 2019 İle Gecenin Karanlığına Dalın

Vampire: the Masquerade – Bloodlines’ı yeni bitirdiniz ve oynayacak başka kanlı oyunlar mı arıyorsunuz? Yoksa Bloodlines 2’nin duyuruluşundan beri günler bir türlü geçmek mi bilmiyor? Belki de genel olarak vampirlerin karanlık dünyası tam size göre. O zaman Vampire Jam 2019, bu sene göz atmadan geçmemeniz gereken etkinlikler arasında.

1 Nisan tarihinden itibaren amatör oyun yapımcılarının bir araya geldiği etkinlikte, Bloodlines 2’nin duyuruluşunu kutlamak adına vampir temalı, birbirinden ilginç oyunlar yapıldı ve oyuncuların beğenisine sunuldu.

Amatör yapımcılar sadece birkaç gün içinde bizi bir kez daha Santa Monica’ya götüren, Bloodlines’a küçük saygı duruşlarından tutun da Blade ve Dracula’yı bir araya getiren yapımlara kadar geniş bir oyun skalası yaratmayı başarmış durumdalar. Ayrıca katılımcılar arasında düzenlenen bir oylama da mevcut.

Eğer siz de vampir oyunlarına susuzluğunuzu gidermek ve başarılı bulduğunuz yapımlara oy vermek isterseniz, Vampire Jam 2019’un sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Vampire: the Masquerade - Bloodlines 2'nin Dördüncü Oynanabilir Klanı Açıklandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu