Oyun Haberleri

Valorant, Haziranda Tam Sürüme Geçiş Yapacak

Riot Games, heyecanla beklenen karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu Valorant‘ın 2 Haziran 2020‘de çıkacağını duyurdu.

Riot Games‘in küresel Covid-19 salgınının yol açtığı beklenmedik gelişmelere rağmen küresel oyuncu topluluğuna açtığı kapalı beta sürümü 28 Mayıs‘ta sona ermişti. Firma, rekabetçi 5’e 5 taktiksel nişancılık oyunu Valorant‘ın resmi çıkışından sonra, tüm oyuncuların ilerleyişlerine baştan başlayacağını ve dünya çapındaki diğer yeni oyuncularla mücadele ederken onlarla aynı anda ilerleyeceklerini açıkladı.

Riot Games‘in Valorant ekibinin Baş Yapımcısı Anna Donlon, oyunun çıkışıyla ilgili olarak, “Amacımız Valorant‘ı en kısa sürede en fazla bölgeye ulaştırmaktı; dolayısıyla 2 Haziran‘da bunu yapabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Ekipçe küresel Valorant topluluğuna onlarca yıl boyunca hizmet sunma taahhüdümüz için, bu önemli adımı dört gözle bekliyoruz. Bu, birlikte çıktığımız yolculuğun sadece başlangıcı” dedi.

Valorant ekibinin daha önce açıkladığı üzere, oyunun resmi çıkışıyla birlikte yeni oyun içerikleri, yeni oyun modu, yeni ajan ve haritalar da oyun severlerle buluşacak.

Riot Games ayrıca artan oyuncu taleplerini karşılayabilmek için yakın dönem yol haritasında yeni oyun sunucuları eklemeyi ve böylelikle Valorant özelinde gecikmeleri azaltmayı da öncelikleri arasına aldı. Yeni Valorant sunucuları, Atlanta, Dallas, Londra, Madrid ve Varşova‘da yer alacak.

İlginizi Çekebilir  Çin, Oyun Oynamaya Sınır Getiriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu