Oyun Haberleri

Ubisoft’tan Oculus’a Özel Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell VR Oyunları Geliyor

Ubisoft, Facebook Connect etkinliği sırasında, Oculus platformu için özel olarak iki yeni oyun geliştirdiğini açıkladı. Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell serilerine dayanan her iki oyun da sanal gerçeklik deneyimi aracılığıyla her markanın kendine özgü fantastik dünyasını sunacak.

Tümü Oculus platformunda bulunan Eagle Flight, Werewolves Within ve Star Trek Bridge Crew gibi oyunlarla 2016’dan beri sanal gerçeklik deneyimleri geliştiren Ubisoft, Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell’i sanal gerçekliğe taşıyacak. Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell‘in VR oyun geliştirmeleri Ubisoft Reflections, Ubisoft Düsseldorf ve Ubisoft Mumbai işbirliği ile Ubisoft’un Red Storm Entertainment stüdyosu tarafından yürütülecek. Her iki oyun özellikle Oculus platformu için sıfırdan oluşturulacak ve her biri hayranların bildiği ve sevdiği kendi özgün unsurlarını içerecek.

Red Storm Entertainment Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Elizabeth Loverso, unutulmaz oyun deneyimleri oluşturmalarına yardımcı olmak için teknolojiden her zaman yararlanabilecekleri yeni yollar araştırdıklarını belirterek, “Oculus’un son teknolojiye sahip donanımı, Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell dünyalarını, hayranları için yeni bir şekilde hayata geçirmemizi sağlayacak. Bu oyunlar, oyuncuların başka hiçbir yerde bulamayacakları sürükleyici ve içgüdüsel deneyimler sunmak için Oculus‘un teknolojisinden tam olarak yararlanacak.” dedi.

İlginizi Çekebilir  Steam Kış İndirimi Başladı
İlgili Makaleler

AAA oyun serilerinden ikisini sanal gerçekliğe getirme konusunda Ubisoft ile çalışmaktan heyecan duyduklarını ifade eden Facebook Reality Labs İçerik Başkan Yardımcısı Mike Verdu da, “Sürekli olarak çığır açan içerikler oluşturan, olağanüstü bir iş ortağıdırlar ve Oculus platformundaki Assassin’s Creed ve Tom Clancy’s Splinter Cell de bundan farklı olmayacak. Oyuncular daha önce yalnızca 2 boyutlu olarak sunulan ve sevilen bu dünyalarda, dramatik ve sürükleyici deneyimler yaşayacaklar ve bu sanal gerçeklik için üretilen oyunları hem hayranlarına hem de yeni kitlelere sunmak için çok istekliyiz” diye konuştu.

Bu İçeriğe Oy Verin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.