Oyun Haberleri

Ubisoft ve Reebok Anlaştı, Valhalla Esintili Capsule Koleksiyonu Çıkacak

Ubisoft ve Reebok, Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyunu olan Valhalla‘dan esinlenen Viking stili spor ayakkabı, giysi ve aksesuarları içeren Capsule koleksiyonunu oluşturdu.

Savaş ve kahramanlık hikayeleriyle büyümüş korkusuz bir Viking akıncısı olan Eivor‘un destanını anlatan Assassin’s Creed Valhalla; oyuncuları İngiltere’nin Karanlık Çağlarının acımasız ortamında yer alan güzel ve gizemli bir açık dünyaya götürüyor.

Düşmanlar üzerine akınlar yapmak, yerleşimlerini genişletmek, siyasi güçlerini pekiştirerek Valhalla’daki tanrılar arasında kendilerine yer edinmek isteyen oyuncular için Reebok‘ın hazırladığı Capsule koleksiyonunda, kuzey ışıklarından esinlenen özel renk gruplarında üç ayakkabı stili öne çıkıyor:

Zig Kinetica (119,95€ SRP): İskandinav gecelerinin koyu siyahından ve kuzey ışıklarından esinlenilmiştir. Zig Kinetica x Assassin’s Creed Valhalla , zümrüt deniz renginde kendine özgü zikzak şekilli, enerji geri dönüşlü tabanı etrafına yerleştirilmiş siyah ağ şeklindeki yüzü ile tasarlanmıştır. Viking Yaşam Tarzı’ndan ilham alan bu model, İskandinav mitolojisinin önemli bir özelliğini temsil eden ve Eivor’un yolculuğunda ona yardımcı olan kuzgun Synin’in sembolünü taşıyor.

Club C Revenge (89,95€ SRP): Sade ama çok yönlü olan Club C Revenge x Assasin’s Creed Valhalla, zümrüt deniz rengi ve baştan sona siyah vuruşlarla yumuşak süet, ten rengi bir yüze sahiptir. Topuk kısmının silüeti, İskandinav çok yönlülüğünün özü ve en ikonik Viking sembollerinden biri olan ikiz savaş baltası sembolünü içerir.

Classic Leather Legacy (89,95€ SRP): Soğuk gri yüzü ve hem zümrüt deniz rengi hem de zümrüt pusu rengi vurgularla öne çıkan Classic Leather Legacy x Assassin’s Creed Valhalla’nın retro-koşucu yaşam tarzından ilham alan silüeti, şimdiki zaman ile geçmiş zaman arasında seçim yapmak istemeyenler için mükemmel bir seçim. Topuktaki kabartmalı kuzgun sembolü detayı, bu yaratıkların Vikingler için olan büyük anlamını bir kez daha vurguluyor.

Capsule koleksiyonu ayrıca iki kapşonlu (her biri 64,95€ SRP), bir şapka (27,95€ SRP) ve eşleşen çorapları (14,95€ SRP) içeriyor. Her parça, özel Assassin’s Creed Valhalla X Reebok logosunun yanı sıra İskandinav mitolojisine ait kuzgun ve balta gibi ek sembollere sahip. Koleksiyon, 7 Kasım‘dan itibaren burada ve 11 Kasım‘dan itibaren perakende mağazalarda satışa sunulacak.

Assassin’s Creed Valhalla İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Assassin’s Creed Valhalla oyununun 10 Kasım 2020‘de Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4, Stadia, Windows PC’deki Epic Games Store ve Ubisoft Store’da; 12 Kasım 2020‘de PlayStation 5’te çıkacağını hatırlatalım.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Çıkış Sonrası İçerik ve Sezon Kartı Duyuruldu

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Steam'in Türk Lirası Fiyat Politikası ve Günah Keçisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.