Oyun Haberleri

Türk Oyun Firması Melange Games’ten Mobil Oyun: Rafty

Melange Games, ilk oyunu Rafty ile mobil oyun dünyasındaki yerini aldı. Rafty, tahta salınız suda ilerlerken önüne çıkan engelleri hindistan cevizleri fırlatarak ona yol açtığınız bir oyun.

Rafty adlı mobil oyunda; salınız sabit bir doğrultuda ilerlerken onu hareket ettiremediğiniz için, yol boyunca önünüze çıkan engelleri hedef almanız ve sal üstündeki sapanla onları vurup önünüzü temizleyerek ilerlemeniz gerekiyor.

Sudaki yolculuğunuz boyunca önünüze çıkan sandık, varil, can simidi gibi engellere salınız değerse oyun sona eriyor. İlk aşamada 40 bölümlük tasarımıyla yayına çıkan Rafty’de eğer kalbiniz varsa, 5 saniyelik bir reklam izleyerek kaldığınız yerden devam etme şansınız olabiliyor.

İlgili Makaleler

Türk oyun firması Melange Games, çeşitli altyapılardan gelen 5 kişilik çekirdek kadrosuyla, müziklerine ve ses efektlerine kadar detaylıca çalıştıkları Rafty için çok heyecanlı. Ekip, yaptıkları testler ve ilk izlenimlerde, ilk oyunlarının geri dönüşlerin pozitif olduğunu gördükleri için bir sonraki mobil oyunları için çalışmalara başladı.

Rafty‘yi, Apple App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Iron Maiden'ın Legacy of the Beast Oyunu Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu