Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Toyo Games, Türkiye Oyun Pazarına Hızlı Girdi

Toyo Games, Türkiye Oyun Pazarına Hızlı Girdi

toyo-games-banner

Kore’yi kasıp kavuran Yulgang 2 ve merakla beklenen Legend of Fighters, Toyo Games ile Türkiye’de.

Türkiye merkezli oyun firması Toyo Games, farklılıkları ile ilgi çeken Kore’nin başarılı MMORPG oyunu Yulgang 2 ve açık beta süresince büyük ses getiren MMORPG oyunu Legend of Fighters’ı Türkiye’de yayınlamaya hazırlanıyor.

legend-of-fightersÖzellikle farklı savaş modlarıyla kısa sürede Kore’de fenomen haline gelen Yulgang 2 ve açık beta süresince ilgi çekici oyun tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Legend of Fighters, oyunculara farklı bir online oyun deneyimi yaşatıyor.

Gerçekleştirilen lansman etkinliğiyle oyun sekötürüne hızlı bir giriş yapan Toyo Games’in Türkiye ile buluşturduğu Yulgang 2 ve Legend of Fighters tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak yayınlanacak. Toyo Games’in CEO’su Zeyd Kazancı konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Şu anda dünyayı kasıp kavuran ve gerçek PvP deneyimini yaşatacak olan iki yeni oyunu Türkiye ile buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Amacımız kullanıcılarımıza en kaliteli oyunları getirmek, Türkiye’de oyun kalitesini yükseltmek ve daha profesyonel bir oyuncu kitlesi yaratmak. Oyunlarımızı Türkiye’ye getirirken tek düşüncemiz ve gayemiz bu. Bu konuda biraz risk alıyoruz ancak Türkiye’nin bu kaliteyi hak ettiğini düşünüyoruz. Oyuncularımızla birlikte kararlar alarak, geri dönüşleri dikkatle takip ederek oyunlarımızı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.”

İlginizi Çekebilir  Türk oyunu No70, Steam'de Yeşil Işığı Gördü

Toyo Games Hakkında

2013 yılında kurulan Toyo Games, Free2Play MMO yayıncılığında bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. Yulgang 2 ve Legend of Fighters’ı Türkiye’de yayınlamaya hazırlanan Toyo Games, yenilikçi, PvP ve taktiksel oyunları portföyüne katmaktadır. Oyuncu mutluluğunu en ön planda tutan Toyo Games benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.