Oyun Haberleri

TMNT: Shredder’s Revenge İlk DLC’sini Duyurdu

Ninja kaplumbağa oynamaktan sıkıldınız mı? Samuray tavşana ne dersiniz? TMNT: Shredder’s Revenge ilk DLC’si Shellshock Dimension‘da Miyamoto Usagi‘yi oynanabilir karakterleri arasına ekliyor.

TMNT: Shredder’s Revenge geçen yıl yaz aylarında çıkmıştı. Ninja Kaplumbağalar’ı seven eski nesil oyuncuları da memnun etmişti. Zira istediğimiz ve beklediğimiz nostalji hissini eksiksiz tattırmıştı bize. Zaten Tribute Games oyunu geliştirme yoluna bu amaçla çıktıklarını söylemişti. Serinin hayranı olan Tribute Gemas, kendilerini memnun edecek oyunu yapınca bizi de mutlu etmiş oldular.

Şimdi nostaljinin dozunu bir DLC ile yükseltiyorlar. Shellshock Dimension DLC’si kahramanlarımızı farklı bir boyuta taşıyor. (Örümcekler çoklu evrende tepinir de kaplumbağalar geri durur mu?). Ayrıca Usagi’nin de onların maceralarına katılabilmesini sağlıyor.

Bu arada konu Usagi’den açılmışken, Usagi Yojimbo’ları Presstij’in Türkçeye çevirdiğini biliyor muydunuz? Üstelik seriye muhteşem ciltler de yaptılar. Eğer karaktere ve Japon tarihinden esinlenen hikayelerine hayransanız o çizgi romanlara göz atmayı unutmayın derim. Özellikle ikinci cildin kapağını beğeneceğinize eminim.

DLC konusuna geri dönecek olursak: Usagi oyuna gelen tek yeni karakter olmayacak. En az bir yeni karakter daha ekleyeceklermiş. Ayrıca bu DLC sayesinde kaplumbağalarımızın rengini değiştirebiliyoruz. Yani yeşillerinin tonunu en sevdiğiniz çizgi film ya da romana göre ayarlayabileceksiniz. Tabii yeni haritalar ve oyun modları da geliyor. Bunlara uygun olarak yeni müzikler de ekleyeceklermiş. Diğer detaylar ise şimdilik sürpriz olarak kalıyor.

Dimension Shellshock henüz bir çıkış tarihine sahip değil. Steam sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.