Oyun Haberleri

The Witcher’ın Yapımcısı Devam Oyunları Hakkında Konuştu: “Witcher 4 Yapamayız”

CD Projekt Red‘in, Andrzej Sapkowski’nin kitap serisinden uyarladığı, rol yapma oyunları severlerin gönüllerinde taht kurmuş, üçüncü oyunu hâlâ pek çok platformda en çok satan oyunlar sıralamasında yer alan The Witcher serisi hikayesini tamamlamış olmasına rağmen severleri gelecekte yeni bir Witcher oyunu ile buluşabileceklerine dair umutlarını kaybetmemişti. Ne var ki yapım şirketinin CEOsu Michal Kicinksi’nin yaptığı açıklama, bu umutları söndürecek cinsten.

Pareto Securities tarafından düzenlenen Gaming Seminar etkinliğinde konuşan Kicinksi, olası bir Witcher devam oyunu hakkında şu sözlerle açıklamada bulundu:

“Bir Witcher 4 yapamayız zira seri en başından beri bir üçlemeydi. Kimse ileride, Witcher evreninde geçecek yeni bir iş yapılmayacağına dair bir şey söylemedi fakat şuan için Cyberpunk ve Gwent’e odaklanmış durumdayız.”

Böylece, Witcher üçlemesinin tamamlanışından beri yeni bir Witcher oyununun ufukta görünmediğine dair imalardan bulunan CD Projekt Red‘den konuya dair açık ve net bir açıklama da gelmiş oldu.

Her ne kadar bu açıklama, Witcher serisinin sıkı hayranları için üzücü bir haber olsa da stüdyonun yeni projesi Cyberpunk 2077‘ye bütünüyle odaklanmış olması, bizleri yeni bir CD Projekt Red şaheserinin beklediğine dair beklentilerimizi de arttırmıyor değil. Belki de ekibin, Witcher üçlemesinden zirvede elini çekmiş olması, seri için çok daha iyi olmuştur.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Michelle Yeoh, The Witcher: Blood Origin Dizisine Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.