Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » The Witcher: Monster Slayer ile Sokaklarda Canavar Avına Hazır Olun!

The Witcher: Monster Slayer ile Sokaklarda Canavar Avına Hazır Olun!

Elimizde telefonla yürürken, The Witcher dünyasından bir canavarla karşılaşma ihtimalimiz ufukta belirdi. CD Projekt, yeni mobil artırılmış gerçeklik oyunu The Witcher: Monster Slayer‘ı duyurdu.

CD Projekt stüdyosu Spokko tarafından geliştirilen The Witcher: Monster Slayer, artırılmış gerçeklik teknolojisiyle The Witcher dünyasını keşfetmelerini sağlayacak. Kullanıcıların lokasyon bilgileri aracılığıyla oyuna gerçek zamanlı haritayı ve günlük hava durumunu da yansıtacak olan mobil oyun, oyunculara Rivialı Geralt gibi canavar avına çıkma fırsatı sunuyor.

The Witcher: Monster Slayer’da güçlü düşmanları yenme anahtarı hazırlık olduğuna vurgu yapılan CD Projekt açıklamasında, “Oyuncuların güçlü iksirler ve yağlar hazırlamaya, bomba ve canavar yemi yapmaya ve tek kişilik artırılmış gerçeklik dövüşünde kılıç çekmeden önce karakterlerini güçlendirmeye ihtiyaçları olacak” denildi.

Android ve iOS cihazlar için ücretsiz olarak yayınlanacak mobil oyunda; canavarları öldüren oyuncular zaferlerinin kanıtı olarak kupalar kazanacak. Bu yıl çıkacağı belirtilen The Witcher: Monster Slayer mobil oyununu buradan inceleyip şimdiden kayıt yaptırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  World of Warcraft Oyuncuları Duruşlarını Göstermek İçin Omuz Zırhlarını Çıkarmaya Başladı