Oyun Haberleri

The Wheel of Time Oyunu Yeniden Oyuncularla Buluştu

Nightdive Studios, The Wheel of Time (Zaman Çarkı) oyununu yenileyip tekrar oyuncularla buluşturdu. 1999 yapımı oyun, 23 yıl sonra yenilenmiş olarak geri döndü.

Bağımsız video oyunu yayıncısı ve yeniden düzenleme stüdyosu Nightdive Studios, iwot ve bağlı kuruluşu Red Eagle Games lisansı ve GOG.com ortaklığıyla oyuncuları Robert Jordan‘ın efsanevi fantastik başyapıtı The Wheel of Time‘a tekrar ediyor. Yeniden düzenlenmiş birinci şahıs aksiyon oyunu, yalnızca dijital video oyunu mağazası GOG’da piyasaya çıktı.

GOG, oyunculara geçmişin ikonik oyunlarını deneyimlemenin en doğrudan yolunu sunarken GameSpy’ın “tüm zamanların en underrated oyunlarından” biri olarak tanımladığı oyunu yeni sistemlerle de buluşturdu.

Aslen Legend Entertainment tarafından geliştirilen ve 1999’da piyasaya sürülen The Wheel of Time, Robert Jordan‘ın epik fantastik serisi ve hit Amazon TV şovunun olaylarından 150 yıl önce geçen, fantezi temalı birinci şahıs aksiyon oyunudur. Oyun, Elayna Sedai’nin korkunç ve gizemli Karanlık Varlık’ı hapsederek kayıp dört mühürden birini almak için tehlikeli bir maceraya girişmesini konu alıyor. Krallığın güvenliğini sağlamak için görkemli bir arayışa girerken, çökmekte olan Shadar Logoth şehri, Mountains of Mist ve Beyaz Kule gibi tanıdık yerleri keşfedin.

Ateşli silahların ve yakın dövüş silahlarının olmadığı aksiyon fantezi oyununda, oyuncular silah yerine 40’tan fazla ter’angreal -büyük güçler veren büyülü nesneler- kullanıyorlar. Bu büyüler, ateş topları ve sihirli dartlar gibi basit saldırılarından, bir düşmanla yer değiştirme ve kısa menzilli ışınlanma gibi daha karmaşık büyülere kadar çeşitlilik gösteriyor.

Zaman Çarkı çıkış fragmanını buradan görüntüleyin:

YouTube player

The Wheel of Time Oyununun Temel Özellikler:

  • İkonik Bir Fantezi Ülkesi: Görkemli kulelerden ve nefes kesici dağ manzaralarından harap şehirlere ve nemli zindanlara, Robert Jordan tarafından yaratılan dünya hiç bu kadar sürükleyici olmamıştı.
  • Taktiksel Büyüler: Seçim yapabileceğiniz 40’tan fazla ter’angreal ile oyuncular, uzaktan dövüşlerin üstesinden gelmek için gerçek bir menzilli savaş seçeneklerine sahipler.
  • Trolloclar, Myrddraal ve Black Ajah Sisters: The Dark One’ın sayısı ve kötü niyetli köleleri ile savaşın. En deneyimli savaşçılara bile bir meydan okuyacaklar!
  • Dijital Bir Fantezi: Aes Sedai’nin yeni lideri olarak Elayna’nın kayıp mührünü bulma ve dünyayı Karanlık Varlık’tan koruma yolculuğu, oyuncuları inanılmaz bir yolculuğa çekiyor.

The Wheel of Time, 9,99 dolar karşılığında yalnızca GOG.com’da satılmaya başlandı.

İyi oyunlar!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.