Oyun Haberleri

The Lord of the Rings: Gollum Oyunundan Kötü Haber! Bir Kez Daha Ertelendi

Daedalic Entertainment, Lord of The Rings (Yüzüklerin Efendisi) hayranlarının hevesini kursağında bıraktı. Oyun stüdyosu, çıkmasına bir ay kala Lord of The Rings: Gollum oyununu belirsiz bir tarihe erteledi.

Lord of The Rings Gollum ile ilgili olarak Twitter’dan açıklama yayınlayan Daedalic Entertainment, klasik ‘en iyi oyun deneyimini sunmak’ bahanesine sığınarak oyunu birkaç ay ertelediklerini duyurdu ve maalesef bu ilk değildi ama umarız son olur!

Açıklamada söze sabırları ve destekleri için LOTR hayranlarına teşekkür ederek başlayan Daedalic ekibi, son bir yıldır büyü ve harikalarla dolu nefes kesici bir dünyadan dikkat çekici bir hikaye sunabilmek için yoğun olarak çalıştıklarını belirtti. Kendilerini, Gollum‘un anlatılmamış hikayesini hem J.R.R. Tolkien‘ın vizyonuna yakışacak, hem de topluluğun beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirmeye adadıklarını belirten ekip, Lord of The Rings: Gollum oyununun çıkış tarihini ertelediklerini ifade etti.

Daedalic, yeni tarihin yakın zamanda açıklanacağını da belirtti. Gollum oyununun daha önce 2021‘de geleceği açıklanmış ancak bu tarih daha sonra 1 Eylül 2022‘ye ötelenmişti.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.