Oyun Haberleri

The Invincible Oyunundan Yeni Bir Fragman Geldi

Eski CD Projekt RED çalışanlarının elinden çıkan The Invincible oyunundan yeni bir fragman yayınlandı. Bu fragman, oyunun geçtiği Regis III gezegenini bir belgesel formatında tanıtıyor.

Atmosfer uygun, koşullar uygun, toprak uygun. Regis III üzerinde yaşam bulmayı beklediğimiz bir gezegen. Zira gezegene dair tüm parametreler bunun yaşamı destekleyecek bir gezegen olduğunu söylüyor. Gezegene gelen araştırmacı ekip de bunu doğruluyor. Gerçekten de gezegen, koruyucu elbise giymeden yaşayabilme imkanı sağlıyor. Peki öyleyse taramalarda neden hiç canlı belirtisine rastlayamıyoruz?

Regis III’ü tanıtan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube player

The Invincible, Golden Joystick Ödülleri töreninde bir duyuruyla karşımızda olacağını söylemişti. Biz bir çıkış tarihi bekliyorduk. Ancak Starward Industries heyecanla beklediğimiz o tarihi bize vermedi. Onun yerine etkinlik sırasında yeni bir fragman yayınladılar. Bu fragman, şimdiye dek bize en tanıdık gelen içeriği sundu. Nitekim oyun Yenilmez romanından uyarlanıyor olsa da daha önce direkt bir göndermeye tanık olma şansı bulamamıştık.

Ne yazık ki The Invincible’da gelişmeler bununla sınırlı. Resmi web sitelerinde çizgi roman tadında etkileşimli görseller paylaşmaya devam ediyorlar. Bunları yakalamak için siteyi düzenli aralıklarla kontrol etmek gerekiyor. Ama oyunu Steam’den istek listenize eklerseniz sitelerini güncelledikçe duyuru da paylaşıyorlar.

Oyunun müziklerini ve ilk fragmanını da içeren, detaylı tanıtım haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

The Invincible’ın uyarlandığı Yenilmez romanı için yazdığımız incelemeye buradan göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.