Oyun Haberleri

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Yayınlandı

Bethesda, The Elder Scrolls V Skyrim‘in çıkışının 10’uncu yılında, The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition ile karşımızda…

Tüm yeni ve eski Creation Club içeriklerini içeren ve bugüne kadarki en geniş kapsamlı Skyrim sürümü olan The Elder Scrolls V Skyrim Anniversary Edition, oyun severlerle buluştu.

Skyrim SE’ye Sahip Olan Herkes İçin Ücretsiz İçerikler

Oyuna Xbox Game Pass üzerinden erişim sağlayanlar da dahil, herhangi bir platformda halihazırda The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition sahibi olan ve ileride sahip olacak kullanıcılar şu dört Creation Club içeriğine ücretsiz erişim sağlayabilecek: Fishing (Balıkçılık), Rare Curios, Survival Mode (Hayatta Kalma Modu) ve Saints and Seducers ile yepyeni görevler.

Saints & Seducers

İlk olarak 2019’da yayınlanan bu eser, oyunculara (yan görevlerle tamamlanan) iki görevi birleştiren ilave bir hikâye sunuyor. Şu ana kadar tek bir eserde toplanan en fazla içeriğe sahip olan Saints & Seducers ile yeni zırh setleri, silahlar, düşmanlar ve çok daha fazlası keşfedilmeyi bekliyor.

Rare Curios

Saints & Seducers‘ın bir parçası olarak eklenen Rare Curios eseri, Tamriel‘in her yerinden ithal edilmiş ilave ürünleri Skyrim‘in Khajiit karavanlarına getiriyor. Paranız olduğu sürece bu tüccarlar size özel iksirler, oklar ve zehirler yapmak için gerekli malzemeler de dahil olmak üzere her türden faydalı ürünü sağlayabilir.

Survival Mode (Hayatta Kalma Modu)

Daha önce 2017’de yayınlanan Survival (Hayatta Kalma) Modu‘nda Dragonborn, hayatta kalmak için Skyrim‘in kendi doğasına karşı savaş veriyor! Belalı haydutlar ve pusuya düşüren ejderhalara ek olarak oyuncular, açlık ve yorgunluk seviyelerine de dikkat etmek, soğuk iklimlerde de soğuktan donmamak için sıcak tutacak ekipmanlar giymek ve sığınak bulmak zorunda kalacaklar. Survival Mode, hem oyuna dönen hem de yeni oyuncular için yeni bir mücadele ve yeni bir deneyim sunuyor.

Fishing (Balıkçılık)

Skyrim‘in yeni Fishing (Balıkçılık) modu, bölgedeki pek çok su kaynağından 20’yi aşkın özgün su canlısını olta ile avlamaya imkan tanıyor. Yakaladığınız avları ister pişirip yiyin ister ganimet olarak evinize asın ya da akvaryumunuzda besleyin. Balık tutma mekanlarının çoğu, bölgenin en nefes kesici ve en huzurlu yerlerinde bulunuyor.

YouTube player

Anniversary Edition

Oyuncular, yeni oynanış şekilleri ve Tamriel‘in tarihini keşfedebilecekleri yeni görevler de dahil olmak üzere yepyeni bir dizi esere kavuşuyor.

“Ghosts of the Tribunal” ile oyuncular The Elder Scrolls III: Morrowind‘de öne çıkmış bir düzineden fazla yeni silah ve zırha sahip oluyor.

“The Cause” ile yeni bir Oblivion Gate yaratmaya çalışan Mythic Dawn ile karşılaşma şansı ile yeni düşmanlar, mekanlar, silahlar ve hepsinden önemlisi çağrılabilen bir Daedric at oyuna geliyor. Bunlar, 10. yıl şerefine kasım ayında oyuna eklenecek yeni içeriklerden sadece bazıları.

Skyrim‘in 10. yılıyla ve Anniversary Edition‘la ilgili tüm bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.