Oyun Haberleri

The Dark Pictures Anthology Marka Tescilleri, Yeni Oyun İsimlerini ve Logolarını Ortaya Çıkardı

Supermassive Games, The Dark Pictures Anthology serisinin bir sonraki oyunları için ticari markaları aldı. Alınan markalar, beş oyunun daha yolda olduğunu gösteriyor.

The Dark Pictures Anthology oyun serisinin geliştiricisi Supermassive Games tarafından yapılan ticari marka başvuruları, önümüzdeki beş oyunun başlıklarını ve logolarını ortaya çıkardı. PlayStation 4 klasiği Until Dawn‘ın başarısını takip eden yıllarda Supermassive, yayıncı Bandai Namco Entertainment ile sekiz oyunluk bir anlaşma imzaladı. Anthology’nin ilk sezonu dört ayrı maceradan oluşuyor: Man of Medan, Little Hope, House of Ashes ve henüz yayınlanmamış The Devil in Me.

Antolojideki her hikaye, korku ortamı, dallara ayrılan ve sizin kararlarınıza göre şekillenen gidişat ve hızlı karar verme ile her oyuncu başka bir deneyimi tadıyor. Bununla birlikte, eleştirmen incelemelerine ve oyuncu alımına dayanarak; Dark Pictures Anthology’nin ilk üç oyunundan hiçbiri sevilen PS4 özel oyunu Until Dawn ile aynı seviyeyi yakalayamadı. Yine de Supermassive Games, yıllık yayın programında hala kendi planını devam ettiriyor. Stüdyonun önümüzdeki birkaç yılı kilitli gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir  Haunted Chocolatier Aslında Stardew Valley 2

Bandai Namco, Supermassive Games ile sekiz başlık için sözleşme imzalamış olmasına rağmen, The Dark Pictures Anthology için yeni ticari marka başvuruları, birkaç oyunun daha hazır olduğunu gösteriyor. Twitter kullanıcısı The_Marmolade, Avrupa Birliği ticari markalarından sorumlu ajans olan EUIPO‘daki listeleri gördü ve Supermassive’in başlıklar ve logoların grafik temsilleri ile birlikte en az beş yeni oyun için ticari markalar başvurusunda bulunduğunu tespit etti.

Başlıklar şöyle;

Marka başvuruları 31 Ocak 2022 tarihinde yapılmış görünüyor.

The Dark Pictures Anthology Her Şeye Rağmen Devam Edecek

Haberler, Bandai Namco’nun The Dark Pictures Anthology’ye yeterince inandığını gösteriyor. Bu, serinin düşük performans gösterdiğine dair yaygın varsayımlarla çelişiyor. Görünüşe göre 2022 ve sonrası için daha da fazla korku antolojisi macerasını güvence altına alıyor.

Pek çok hayran, Until Dawn kadar sürükleyici ve ürkütücü bir Dark Pictures oyununu bekliyor olsa da yaklaşan oyunlardan herhangi birinin onun seviyesine ulaşıp ulaşamayacağı merak konusu.

Yeni başlıklar açısından, dikkate değer birkaç şey var. Birincisi, 2015 yılında yayınlanan Until Dawn oyunu “O’ Death” şarkısı ile açılıyordu ve yeni oyun, doğudan bir gönderme olabilir. Directive 8020, korku serisine fütüristik bir bilimkurgu havası katabilirmiş gibi görünüyor. Belki Black Mirror tadında bir hikayeyle karşılaşabiliriz. The Devil in Me bu yıl içinde piyasaya çıkana kadar daha fazla ayrıntı ortaya çıkmayacak.

The Dark Pictures Anthology‘nin bir sonraki oyunu olan The Devil in Me, 2022’de Steam, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformları aracılığıyla PC’ye çıkıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Son Korsan Oyununda Sular Isınıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.