Oyun Haberleri

Terraria ve Don’t Starve Cadılar Bayramını Birlikte Kutluyor

Ünlü hayatta kalma oyunları Terraria ve Don’t Starve, Cadılar Bayramı için cross-over etkinliği yapıyor. Oyunlar yaratıklarını değiş tokuş edecekler.

Terraria ve Don’t Starve yıllar önce çıkmış oyunlar olmasına rağmen özel günlerde bir etkinlik düzenleme şansını pek kaçırmıyorlar. Bana sorarsanız her ikisinin de aslında Cadılar Bayramı için yeni bir şey yapmasına gerek yok. İşler olduğu haliyle yeterince korkunç zaten. Yani Don’t Starve’da örümcek kafalı bir karakter dahi oynayabiliyoruz. Üstelik bu bahsettiğim karakter dünyadaki diğer yaratıkların yanında sevimli kalıyor. Don’t Starve’ın yüreklere korku salan yaratıklar listesini buradan inceleyebilirsiniz. Göreceksiniz ki Cadılar Bayramı materyali o diyarlarda bol zaten.

Nitekim Klei de böyle düşünmüş olmalı ki bu Cadılar Bayramında yeni kabus materyalleri oluşturmaktansa komşuyla değiş tokuş yapmaya karar vermiş. Don’t Starve ve Terraria bu yıl birbirlerinin korkunç yaratıklarını ödünç alacaklar.

Twitter’dan paylaştıkları videolarda Terraria boss’u Eye of Cuthulhu Wilson’a göz kırpıyor. Wilson ya kendi dünyasındaki dehşetlere çok alışkın olduğundan ürkmüyor. Ya da… Evet, Cthulhu’nun gözü. Ürkecek kadar kendinde olmama ihtimali de çok yüksek. Don’t Starve’ın Deerclops’u ise Terraria bahçelerini yıkmaya gidiyor. Balkabaklarınızı saklayın derim. Don’t Starve sakinlerinin onu özleyeceğini hiç sanmıyorum.

Bakalım Cadılar Bayramının diğer konukları kimler olacak? Hangi dehşet verici yaratıklar bu yolculuğa çıkacak?

Klei ve Terraria’nın cross-over etkinliği hoşunuza gitti mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Playstore İş Birliği ile God of War PC Sürümü Hediye Ediyoruz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.