Oyun Haberleri

Telefonunuzla Dinozor Avlamaya Var Mısınız – Jurassic World Alive Geliyor

Bir kaç yıl önce dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go oyunun Jurassic versiyonu geliyor.

Etrafta koşturup Pokemon avladığı günleri özleyenlere müjde! Oyun geliştiricisi Ludia, Pokemon Go mobil oyununun Jurassic World versiyonunu çıkarmaya hazırlanıyor.

İlgili Makaleler

Gösterim tarihi 7 Haziran olan Jurassic World: Fallen Kingdom‘ın ardından çıkması planlanan oyunun adı Jurassic World Alive. Sokak sokak dolaşıp vahşi dinozorların peşinde koşturacağımız mobil oyunda, nadir dinozorları yakalamak için birbirimizle yarışacağız. Hatta hibrit dinozorlara karşı kendi dinozorlarımızı yaratmamız da mümkün olacak.

Jurassic World Alive oyunu ile insanlara dinozorların yaşadığı dünyanın nasıl bir yer olabileceğini göstermeyi amaçladıklarını belirten Ludia‘nın CEO’su Alex Thabet, “Oyunculara, bu güçlü tarih öncesi türü keşfetme ve onlarla etkileşim içine girme olanağı sağlıyoruz” dedi.

Sıra dışı bir deneyim vaat eden oyun, 22 Haziran‘dan itibaren App Store ve Google Play’den indirilebilecek. Eğer telefonum bu oyunu çalıştırır mı diye şüpheniz varsa yeni telefonlara indirimli olarak Alve üzerinden bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Sony'nin Oyun Firması Sony Online Entertainment Satıldı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu