Oyun Haberleri

Steam Yaz İndirimleri Başladı! – 2022

Steam Yaz İndirimleri nihayet bir macera etkinliğiyle başladı! 7 Temmuz’a kadar sürecek indirim dönemi başlarken Tiny Tina’s Wonderlands ve Blade Runner: Enhanced Edition da Steam’de satışa çıktı.

Steam Yaz İndirimleri her yıl olduğu gibi bu yıl da Keşif Kuyruğu’ndaki oyunlara göz atanlara ve oyun satın alanlara Koleksiyon Kartları veriyor. Etkinliğe özel rozetleri de hem bu kart desteleri hem de Steam puanlarımız ile satın alabiliyoruz. Farklı olarak bu yıl Yaz İndirimlerine “Quest” dedikleri bir etkinlik de ekliyorlar.

Quest etkinliğinde ipuçlarını takip ederek rozet kazanmaya çalıştığımız bir oyun sunmuşlar bize. Yalnızca rozet mi kazanacağız, yoksa başka ödüllerde mi olacak? Macerada ilerledikçe göreceğiz.

Quest

Tiny Tina’s Wonderlands ve Blade Runner: Enhanced Edition da bugün Steam’de satışa çıktı. Tiny Tina’s Wonderlands, 25 Mart‘ta Epic Games Store’a özel olarak çıkmıştı. Bugünden itibaren Steam üzerinden de satılacak. Blade Runner ise yenilenmiş versiyonu ile ilk kez bugün satışa çıkıyor. Böylece iki oyun da Steam’e gelir gelmez yaz indirimleri fiyatıyla karşımıza çıktı.

Steam’de oyun fiyatlarının artmakta olduğunu geçen yıl haber vermiştik. O haberimizden sonra oyun fiyatlarındaki bu artışlar çok daha ciddi boyutlara ulaştı. Örneğin The Callisto Protocol, 92 TL’den satışa çıktıktan birkaç saat sonra fiyatını 499 TL olarak güncelledi.

Ne yazık ki bu yaz indirimlerinde hangi oyunları düşük fiyatlarıyla almak için son şansımız olacağını bilmiyoruz. Genelde fiyatında artış beklediğimiz oyunları Twitter hesabımızdan haber veriyoruz.

En son haberini verdiğimiz oyun TMNT: Shredder’s Revenge oldu. Zira oyunun TL fiyatı da diğer tüm kurlar ile karşılaştırıldığında en düşük dolar karşılığına sahip ve bu da fiyatının artabileceği yönünde sinyal veriyor. Fakat oyunun fiyatı artsa bile XBox Game Pass’e dahil olduğunu da belirtelim.

Siz bu yaz hangi oyunları alıp oynamayı düşünüyorsunuz?

İstek listelerinizi bizimle yorumlarda paylaşın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.