Oyun Haberleri

Steam Çin Yeni Yılı İndirimleri Geldi

Ay Takvimi İndirimleri olarak da geçen Steam Çin Yeni Yılı İndirimleri başladı. Bu, Yaz İndirimleri’nden önceki son büyük indirim dönemi olacak. 3 Şubat‘a kadar devam edecek olan etkinlikte bu kez Kaplan Yılı‘nı kutluyor olacağız.

Bu arada 2023’te Tavşan, 2024’te de Ejderha yılına girecekmişiz. Ejderha için şöyle fantastik bir etkinlik yaparlar mı dersiniz?

Konuya dönecek olursak, bugün Steam Çin Yeni Yılı İndirimleri başladı. 3 Şubat’a kadar indirimler devam edecek. Gerçi Steam, Çin’de yasaklanmıştı. Ama bu durum Steam’in gelenekselleşen etkinliğini ve kutlama planlarını değiştirmedi gibi duruyor.

Bundan sonra, 21 Şubat’ta Steam Next Fest etkinliği başlayacak. 2022 yılı içinde çıkacak oyunların demo’larını deneyebileceğiz. Fakat genelde AAA oyunlar bu etkinliğe katılmıyor. Bağımsız oyunların demolarını denediğimiz güzel bir etkinlik oluyor.

Ardından muhtemelen bir bahar etkinliği gelecektir. Bahar temizliği tadında, kütüphanemizdeki tozlu oyunları bize oynatıp karşılığında kart veren o etkinliği kastediyorum. Ancak bu etkinlikte tüm oyunları kapsayan büyük bir indirim şenliği olmuyor.

Dolayısıyla tüm oyunların indirime gireceği en yakın etkinlik 2022 Yaz İndirimleri olacak.

Bu indirimlerde alabileceğiniz oyun önerileri listesi yapmayacağız. Zira bir ay önce Kış İndirimleri için bir liste hazırlamıştık. Aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu listeye ek olarak şunları söyleyebiliriz:

Mart’ta Elex’in ikinci oyunu gelecek. İlk oyunu o gelmeden oynamak isteyebilirsiniz. İlk oyun için yazdığımız inceleme yazımıza da buradan göz atabilirsiniz.

Kış İndirimleri’nden sonra çıkan bilgisayar oyunlarına göz atmak isterseniz de haberini yaptıklarımız şunlardı: God of War, Strange Horticulture ve Pupperazzi.

Sizin bize bu indirimlerde önermek istediğiniz bir oyun var mı?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  No70: Eye of Basir Biraz Daha Bekletecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.