Oyun Haberleri

Spider-Man Miles Morales, Tam Sürüm Oyun Olacak

Sony’nin PlayStation 5 etkinliğinde gösterdiği yeni Spider-Man oyunu Miles Morales’in, ek paket mi yoksa tam sürüm oyun mu olduğu yönündeki karmaşa devam ediyor.

2018 yılında PlayStation 4 konsolu için özel olarak hazırlanan Insomniac Games imzalı Marvel’s Spider-Man oyunu, o yılın en iyilerinden de biri olmuştu. Sony’nin, PlayStation 5 tanıtımları için yaptığı kapalı tanıtımlarda, Spider-Man üzerinden konsolun performansı gösterildiği için yeni nesil konsolda da bir Spider-Man oyunu geleceğini zaten tahmin ediyorduk.

PlayStation 5 lansmanıyla beraber tanıtılan oyunlardan biri de Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oldu. Kendisini PS4’teki ana oyunda ve ek paketlerde görmüştük. Peter Parker’ı ısıran örümceğe benzer bir örümcek tarafından ısırılan ama daha farklı güçlere sahip olan Miles Morales’in hikayesi PlayStation 5’te devam edecek.

Ancak Miles Morales oyununun bir ek paket mi, yoksa tam sürüm oyun mu olduğuna dair bir kafa karışıklığı vardı. Birçok büyük yayıncı kuruluş oyunu bir ek paketmiş gibi tanıtmıştı. Sosyal medya üzerinden de Spider-Man: Miles Morales’in ek paket olduğuna dair söylemler görmüşsünüzdür.

Hatta Sony IE Avrupa Yöneticisi Simon Rutter, The Daily Telegraph ile yapılan bir röportajda oyunu genişleme olarak tanıtınca kafalar iyiden iyiye karışmıştı.

Bu kafa karışıklığına dur diyen isim Insomniac Games’den James Tevenson oldu. Attığı Tweet ile birlikte oyunun tam sürüm bir oyun olduğu da kesinleşmiş oldu. Kafaları karıştıran kısım “…önceki oyunu genişletecek ve daha da güçlendirecek.” açıklamasıydı.

Açıklamayla birlikte derin bir oh çektik. Çünkü PlayStation 5’te de uzun uzadıya Spider-Man tecrübesini edinmek istiyoruz.

Gözünüzden kaçırdıysanız da Spider-Man: Miles Morales tanıtım fragmanını da aşağıya bırakıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Blizzard, Yeni Bir Diablo Oyunları Üzerinde Çalıştığını Açıkladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu