Oyun Haberleri

Skyblivion’ın Tanıtım Fragmanı Ortaya Çıktı!

TES Renewal Project tarafından uzun yıllardır devam etmekte olan Skyblivion projesi sona yaklaştı gibi gözüküyor. Ekip oyunun içeriğine dair yeni bir fragman yayınlandılar.

2006 yılında piyasaya sürülen The Elder Scrolls: Oblivion’ın üzerinden çok zaman geçti ama oyunu oynayanların halen vazgeçemediği bir yapım olmuştur. Aynı kafada düşünen TES Renewal Project ekibi, bu başyapıtı Skyrim altyapısı ile yeniden inşa etmeye başlamıştı.

skyblivion-gorsel

Ekibin blog sayfasından yaptığı paylaşıma göre yapım sürecinin sonuna çok az kalmış. Her ay sonuca daha çok yaklaştıklarını belirtiyorlar. Ortaya çıkan oyunun kendi beklentilerini bile aştığını söyleyen ekip, oyun içinden görüntülerle bezeli Return To Cyrodiil başlıklı bir fragman yayınladılar.

Çıkış tarihi henüz belli değil. Ekip ayrıca çıkış tarihinin daha erkene çekilebilmesi için gönüllü olarak çalışacak kişilere kapılarının açık olduğunu söylüyor. Eğer kod hazırlamaktan ve modlarla uğraşmaktan anlıyorsanız ekibin gönüllü listesine resmi blog sayfası üzerinden adınızı yazdırabilirsiniz.

Lafı uzatmadan sizleri fragmanla başbaşa bırakıyorum:

İlginizi Çekebilir  Super Bowl 2017'de Yayınlanan Fragmanlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu