Oyun Haberleri

Santa Monica Studio, Yeni Oyunu İçin İşe Alımlara Başladı

God of War: Ragnarok üzerinde çalışan Sony IE’ye bağlı Santa Monica Studio‘nun, adı açıklanmayan bir proje için işe alımlara başladığı ortaya çıktı.

2020’nin sonlarına doğru PlayStation 5‘in detaylarına ilişkin en geniş tanıtımı izlemiştik. Sony, bekleyip bekleyip son ana kadar yeni nesil konsolun detaylarını, fiyatını açıklamamıştı. Bu tanıtım sırasında, tam da etkinlik bitti derken ortaya God of War logosu çıktı ve ardından da “Ragnarok is coming” yazısını okuduk.

Elbette benim gibi birçok oyuncu da yeni GoW oyununun nasıl olacağını, hikayeyi nasıl ileriye taşıyacağını merak ediyor. İlk üçlemenin ardından, bambaşka bir görsellik ve coğrafyada karşımıza çıkan Kratos‘a yönelik beklentiler bir hayli yüksek.

Biz God of War: Ragnarok’u (Oyunun gerçek isminin bu olmadığı söyleniyor, araya sıkıştırayım) bekleyeduralım, Santa Monica Studio’dan ilginç bir haber geldi.

Firmanın ana kadrosu şu an için yeni GoW oyununda çalışıyor. Orasını herkes biliyor. Ancak Santa Monica Studio tarafından yapılan bir duyuruda, Sanat Yönetmeni başlığında yeni işe alımların başladığı belirtildi. Duyuru içerisinde ek olarak “Henüz duyurulmamış oyun” tabiri kullanılması da oldukça ilginç.

Bu duyuru peşine bir sürü soru işaretini de getirmeyi başardı. Duyurulmamış oyun, Ragnarok sonrasında çıkacak olan God of War oyunu mu, yoksa yepyeni bir IP‘den mi bahsediyoruz. Firma bütünüyle bu projeye odaklanmış arada yeni bir oyuna da vakit ayırabilecekler mi? Yeni God of War tamamlandı mı ki, yenisine geçiyorlar? Gibi gibi daha birçok soru ortalıkta dolaşmaya başladı.

Santa Monica Studio, God of War: Ragnarok için çıkış tarihinin 2021 olduğunu söylemişti. Genellikle verdiği sözleri tutmayı bilen bir firma ancak bu yıla yetişir mi, o da akıllardaki soru işaretlerinden birisi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.