Oyun Haberleri

Riot Games, Teamfight Tactics’i Mobil Cihazlara Taşıyor

League of Legends‘ın (LoL) geliştiricisi ve yayıncısı Riot Games, Teamfight Tactics‘in (TFT) 19 Mart 2020 tarihinde App Store ve Google Play platformlarına geleceğini duyurdu. Riot tarihindeki ilk mobil oyun olan Teamfight Tactics (TFT), Riot‘un pek çok farklı platformda çıkaracağı birden fazla oyundan yalnızca biri.

Konuyla ilgili açıklama yapan TFT Ürün Yöneticisi Dax Andrus, “TFT‘nin geçen yıl PC platformundaki çıkışından beri oyunculardan aldığımız tepkiler inanılmazdı. Oyuncular sürekli bizden TFT oynamanın yeni yollarını sunmamızı istiyordu. Bilgisayar deneyimini doğru şekilde yansıtmasının yanı sıra mobil oyuncularının sevdiği incelikleri ve optimizasyon özelliklerini de taşıyan bir mobil sürümü sizinle paylaşacağımız için çok heyecanlıyız” dedi.

Öte yandan TFT‘nin mobil sürümünü oynayan oyuncular, bilgisayar sürümünü tercih eden oyunculara karşı da mücadele edebilecek. TFT, kısa süre önce duyurulan “Galaksiler” içerik paketiyle birlikte mobile gelecek. Bu yeni set uzay, galaksi ve yıldız temalı LoL şampiyonlarını, kişiselleştirme seçeneklerini ve oyuncuların oyundaki sureti olan minik efsaneleri içerecek.

İlginizi Çekebilir  Fallout New Vegas 2 Konuşmaları Başladı
İlgili Makaleler

TFT’nin Mobil Sürümünde İçereceği Yeni Özellikler:

  • Galaksiler Kartı ve Galaksiler Özel Kartı (oynadıkça içerik açılmasını sağlayan ücretsiz ve ücretli ilerleme sistemleri)
  • Galaksiler temalı Çatapatlar (kişiselleştirilebilir hasar animasyonları)
  • PC ve mobil arasında çapraz platform desteği
  • Yeni oyuncu eğitim modu (mobil için)

TFT’nin PC Sürümündeki Mevcut Özellikler:

  • Galaksiler Minik Efsaneleri (kişiselleştirilebilir oyuncu suretleri)
  • Galaksiler temalı arena görünümleri
  • Dereceli

“TFT, Oyuncuların Bu Yıl Göreceği Çoklu Platform Çalışmalarımızın Yalnızca İlki”

Riot Games Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Eş Başkanı Marc Merrill, “10 yıl önce League of Legends’ı ortaya çıkardığımızda, onun dünyanın her yerinden oyuncular arasında bu kadar popüler olacağını beklememiştik. Şimdiyse LoL ikinci on yılına girerken orijinal, rekabetçi TFT deneyimini mobile getirmek bizi çok mutlu ediyor. Oyuncuların bu yıl göreceği çoklu platform çalışmalarımızın ilki bu olacak.” diye konuştu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Wrath of Dragon Serüveni Başladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.