Oyun Haberleri

Rick and Morty İçin Tasarlanmış Harika Mobil Uygulamalar

pocket-mortys-banner

Karşımıza çıktığı ilk günden beri karakterleri,mizahi başarısı ve her bölümde kafamızı daha çok çalıştıran hikayeleriyle bizi kendine aşık eden Rick and Morty‘nin mobil uygulamalarına da bir göz atmalısınız.

Dizi hakkında çok fazla yazıp çizmeye gerek yok -ki yazılmışı burada var- zaten başarısı ortada. Şimdiden bir efsane olduğunu söylemek abartılı bir yorum olmaz sanırım. Yeni sezonlarını beklerken hasret kaldığımız Rick and Morty’nin mobil oyunları sizi bir nebze olsun rahatlatabilir.

Pocket Mortys

pocket-mortys-resim

Şu an dizinin iki oyunu pazarda mevcut. Bunlardan ilki olan Pocket Mortys oldukça başarılı ve uzun soluklu oynanabilecek bir oyun. Gameboy’da Pokemon oynayan herkesin hiç zorlanmadan oynayabileceği şekilde yapılmış. Sadece Pokemon yerine Morty’lerden kurulu bir ekibiniz olacak. Paralel evrenlerden gelmiş çok sayıda farklı güce sahip Morty var ve siz de Rick olarak onları yakalayıp,eğitip rozet kazanmak için savaşıyorsunuz. Belirli sayıda galibiyet elde ettiğinizde ise rozet için konseydeki Rick’lerden birinin karşısına çıkıyorsunuz. Eğer bir Rick and Morty hayranı iseniz çoktan indirmeye başlamışsınızdır diye tahmin ediyorum. Oyun hem çok keyifli hem de gördüğünüz her farklı Morty sizi güldürmek için yapılmış.

Jerry’s Game

jerrys-game

Pazardaki diğer oyun çok daha farklı bir amaçla yapılmış gibi görünüyor. Hiç bir maddi kaygı olmadan sadece ince bir espri için pazara konulduğunu söylemek yanlış olmaz. Oyunun adı Jerry’s Game. İzleyenler Jerry’yi ve hakkındakileri gayet iyi bilirler. Tek amacınız uçan balonlara dokunarak onları patlatmak. Açıkçası bu kadar absürt bir mizahi zekayı görmek çok sevindirici. Bu sebeple de bana sorarsanız gelmiş geçmiş en iyi uygulama bu diyebilirim. Yalnızca gülmek için olsa bile indirip şöyle bir bakın.

Yeni sezonun olması gerektiğinden 4 bölüm daha uzun olacağını duyduktan sonra gelen uçsuz bucaksız hasretinizi biraz olsun azaltması dileği ile.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.