Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » PlayStation 4’ün Star Wars Özel Serisi Görücüye Çıktı

PlayStation 4’ün Star Wars Özel Serisi Görücüye Çıktı

star-wars-battlefront

Star Wars: Battlefront oyunu duyurulduğundan bu yana en çok beklenen oyunlardan birisi oldu. 17 Kasım 2015 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak oyuna Sony firması harika bir Star Wars Bundle’ı hazırladı.

Oyunu PlayStation 4‘te oynamak isteyen ancak henüz bir PlayStation 4 sahibi olmayan oyuncular biraz daha sabredip bu muhteşem seti alsınlar.

Bundan yaklaşık 1 ay önce Sony’de çalışan bir arkadaşımla konuştuğumda tıpkı Batman: Arkham Knight’a yaptıkları gibi Star Wars: Battlefront’a da bir bundle set yapacaklarını söylemişti. O zamandan beri resmi açıklama gelmesini bekliyordum ve sonunda beklenen açıklama geldi.

star-wars-playstation4-bundle

PlayStation 4’ün üzerinde Darth Vader’ı görüyoruz. Doğrusu konu Battlefield olunca ben beyaz bir kasa ve üzerinde Stormtrooper görseli bekliyordum. Tıpkı oyunun kapağındaki gibi.

Bununla birlikte gamepad de farklı. Kırmızı tuşlar, karanlık tarafa özgü bir hava katmış durumda.

star-wars-playstation4-controller

Bundle sadece bununla da kalmıyor, setle birlikte verilen bir diskte de Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars:Jedi Starfighter ve Star Wars Bounty Hunter oyunları veriliyor. Kısacası Star Wars sevenler için hem koleksiyonluk hem de görsel anlamda çok özel bir set.

İlginizi Çekebilir  Mark Hamill, Şöhretler Kaldırımı'nda Ölümsüzleşecek

Bu set, oyunla aynı tarihte, 17 Kasım’da çıkacak. Şimdiden kendinize bir tane ayırtın!