Oyun Haberleri

Pillars of Eternity II: Deadfire’ın İlk Ek Paketi Beast of Winter Ağustos Ayında Geliyor

2018’in en iddialı rol yapma oyunlarından biri olan, oyuncular tarafından da bir hayli beğenilen Pillars of Eternity II: Deadfire için çıkacak üç eklenti paketinden ilki önümüzdeki ay çıkıyor.

Beast of Winter’da, entropi ve felaket tanrısının müritlerinin yaşadığı bir adadan aldığı çağrı ile yola çıkan Watcher ve ekibinin, Deadfire Archipelago’nun en güney uçlarında atıldığı maceraya tanık olacağız. Soğuğun ve çürümenin tanrısı Rymrgand’ın takipçilerinin, sonun habercisi olduklarına inandıkları Watcher’a yaptıkları, kaderini gerçekleştirmesi çağrısının sonuçlarını göreceğiz.

Beast of Winter’ın yanı sıra 2.0 güncellemesi ile birlikte bir sonraki bedava DLC “Deck of Many Things” de oyunun sahipleri ile buluşacak. “Deck of Many Things,” bugüne kadar oyuna çıkmış en büyük bedava eklenti paketi olacak ve doğudaki yolculuğu boyunca edindiği büyülü eşyaları satabilmeyi uman gizemli tüccar gemisi Deck of Many Things’i, Deadfire Archipelago’ya getirecek. Bunların yanı sıra 2.0 güncellemesi pek çok bug çözümü ile birlikte oyuna yeni görev modları da gelecek. Bu modlar, oyun boyunca oyuncunun yeteneklerini ve yeri geldiğinde de sabrını test edecek.

Beast of Winter, 2 Ağustos’ta oyuncular ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Zamanda Kaybolmuş Vikingler, Heroes of the Storm'a Geldi!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu