Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Pillars of Eternity 2 Geliştirilme Aşamasında

Pillars of Eternity 2 Geliştirilme Aşamasında

pillars-of-eternity-banner

Elde ettiği bu kadar başarının ardından beklenen sonunda gerçekleşti. Konumuz tabii ki son yılların başarılı RPG oyunlarından biri olan Pillars of Eternity’nin devam oyunu.

Obsidian Entartainment’ın CEO’su Feargus Urquhart, Pillars of Eternity 2’nin Obsidian’da geliştirilmekte olduğunu doğruladı ve yine Kickstarter’dan geçecek yolu.

Gamepressure.com’un Krakow’daki Digital Dragons 2016 konferansı sırasında yaptığı röportajda Urquhart şunları söyledi; “Açıkçası tahmin ettiğiniz gibi Eternity 2 konusunda ilerlemeye başladık. Büyük olasılıkla bizim ilgilenmek istediğimiz bir şey. Verdiğimiz sözleri yerine getirdiğimizi düşünüyorum ve Eternity 2 için başlayabiliriz ve insanlar tekrar bizi destekleyeceklerdir çünkü bize güveniyorlar.

pillars-of-eternity-white-march

Eternity 2 duyurulmadı. Bunun kabul edilmemesi saçma geliyor bana. Birisi bana ‘oyun üstünde çalışıyor musun’ diye sorduğunda ‘peki, sen çalışmıyor musun’ diye cevap veriyorum ve ‘öyleyse çalışıyor olmalısın’ diye cevap veriyorlar ve ‘Tabii ki’ diye yanıtlıyorum.”

Pillars of Eternity’nin devam haberi büyük bir haber. Özellikle Kickstarter’da destek toplayacak olması daha da güzel bir haber. Benim gibi ilk oyunda kendini kaybedenlerin destekleriyle Kickstarter’da koyulan her hedefin aşılacağına ve içerik açısından birinci oyunun gerisinde kalmayacağına, hatta geçeceğine inanıyorum.

İlginizi Çekebilir  Geralt, SoulCalibur VI'daki Dövüşe Katılıyor

Şu an Obsidian’ın birçok projesi olduğundan yakın zamanda bir duyuru veya video beklemek zor ama o gün, Eora’da tekrar dolaşacağımız gün, gelecek arkadaşlar. Uzaktan görünmesi bile heyecan verici.