Oyun Haberleri

Paradox’un Strateji ve Toplum Simülasyon Oyunu Victoria 3, Ekim Ayında Çıkıyor

Paradox Interactive, strateji ve toplum simülasyonu Victoria 3‘ün çıkış tarihini ve ana özelliklerini açıkladı.

1836’dan 1936 yılına dek yüzyılın devrim niteliğindeki değişimleri, strateji toplum simülasyonu Victoria 3 ile kontrolümüz altında olacak. Paradox Interactive‘in duyurusuna göre; oyun 25 Ekim 2022‘de çıkacak.

Paradox tarafından geliştirilen Victoria 3, yüzyıllık dramatik teknolojik ve sosyal çalkantılar boyunca dünyadaki her insanın ihtiyaç ve isteklerini sunmaya çabalayan, derin bir sosyo-ekonomik ve politik bir simülasyon.

Büyüyen nüfusunuzun karnının doyması gerekirken, kendileri aynı zamanda güçlerini arttırmak veya mevcut gücü korumak için siyasi taleplerde bulunacaklar. Vatandaşlarınızın isteklerini sağlamak için yasalar ve sosyal reformlar uygulayın ya da vizyonunuzu takdir etmeme ihtimali olan bir ulusa daha parlak bir gelecek sunmaya çalışın.

YouTube player

Victoria 3 Oyununun Temel Özellikleri

Sonsuz Kez Tekrar Oynanabilme: Viktorya Dönemi, Büyük Britanya ve Prusya gibi endüstriyel güç merkezlerinden Rusya ve Qing Çin gibi kalabalık topluluklara veya Japonya veya sömürge Kanada gibi güçlere kadar düzinelerce ulustan herhangi biriyle tarihi yeniden yazın.

Derin Toplumsal Simülasyon: İster çiftçi, ister tezgahtar, ister kapitalist ya da zanaatkar olsun, ulusunuzun her sakini simülasyonda yer alır. Her birinin kişisel inançları, siyasi tercihleri ve en önemlisi sürdürmesi gereken bir yaşam standardı vardır.

İddialı Ekonomik Oynanış: Yeni endüstriler ve kurumlar geliştirerek ekonominizi güçlendirin, dünyanın birçok pazarına mal fazlası ihracatı yapın ve nüfusunuzun yaşamını uygun hale getirmek için ihtiyaç duyduğu şeyleri ithal edin.

Diplomatik Korku Politikası: Savaşta kazanabileceğiniz her şey, müzakere masasında da elde edilebilir. Daha zayıf veya rakibiniz olan uluslara taleplerde bulunurken, müttefikleri desteğe çağıran diplomatik oyunlar yapın.

Siyasi Gelişim: Ülkenizdeki çeşitli siyasi grupları yasalar ve reformlar aracılığıyla yönetin. Mevcut makamları kızdırmak anlamına bile gelse, vatandaşlarınızın yaşamını iyi hale getirebilir misiniz?

Yaşayan Bir Dünya: Yeni inşa edilen demiryolları, birçoğu onlarca yıl önce sadece birer küçük köy olan fakat artık gelişmiş şehirlerin arasından geçerken, haritadaki değişimi gözlerinizin önünde izleyin.

Victoria 3, 49,99$/41,99£/49,99€ önerilen perakende fiyatıyla satışa sunulacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.