Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Oyuncuların Kendine Özel Barı – Baze eSports Cafe & Bar

Oyuncuların Kendine Özel Barı – Baze eSports Cafe & Bar

baze-esports-bar-banner

Oyuncuların da artık bir mekanı var!

Starcraft severlerin bir araya gelip önemli turnuvaları izledikleri ve Barcraft olarak adlandırılmış ve tanınmıştı. Konsept sonrasında Street Fighter, DotA gibi oyunlara uyarlanmış ve nihayet elektronik spor barları açılmaya başladı. Dünya’da Meltdown eSports Bar ile yayılan eSpor Bar konsepti Türkiye’ye geliyor.

Kendine özgü konsepti ile Oyun dünyasına ilgi duyan herkesin hoş vakit geçirebileceği, e-Spor hakkında birçok içeriğin ve etkinliğin yer alacağıTürkiye’n in ilk ve tek e-Spor barı Baze eSports Cafe & Bar da Dorock XL’ın Kadıköy’e ve e-Spor sevenlere kazandıracağı ayrıcalığı olacak.

Geçen sene ortakları Doruk Demirsar, Gökhan Kazar ve Batuhan “Krank” Belik tarafından bir twitch televizyonu olarak kurulup, bir sene içerisinde 15’den fazla yayıncı ile yüzbinlerce oyunsever tarafından izlenen Baze.TV Türkiye’nin en büyük oyun kanallarından birisi oldu.

baze-dorock

eSpor severlerin ESL şampiyonaları, Intel Extreme Masters, LOL Şampiyonluk Ligi karşılaşmalarını canlı olarak izlerken içkilerini yudumlayabilecek leri Baze eSports Cafe & Bar oyun dünyasının buluşma noktası olacak.

İlginizi Çekebilir  Cultic Games'ten Karanlık Bir Mesaj Var

Kadıköy merkezde, PTT’nin yanındaki Neşet Ömer Sokak’ta Migros’un yanında (No:3) bulunan Baze eSports Cafe & Bar 15 Temmuz’daki partisi (+18 yaş) ile kapısını oyuncu ve eSpor severlere açıyor!