Oyun Haberleri

Oxenfree II 8 Şubat’ta Gelebilir

Tedirgin edici atmosferi ve etkileyici hikaye anlatımı ile adını duyuran Oxenfree, Steam kış indirimlerinde %90 indirimle 1.85 TL. Kaçırmayın! Çünkü hikayeyi devam ettirecek ikinci oyun sızıntı bilgilere göre 8 Şubat’ta geliyor.

7500 oyuncudan %92 olumlu yorum alan Oxenfree, Night School Studio‘nun ilk oyunuydu. Buna rağmen ses getirmeyi ve kendine bir hayran kitlesi yaratmayı başardı. İlk oyun 2016’da çıkmıştı ve o günden beri ikinci oyunun gelmesini bekliyorduk.

Eylül ayında Netflix’in Night School Studio’yu bünyesine kattığını söylemiştik. Netflix’in oyun alanına eğiliyor oluşu merakla takip ettiğimiz gelişmelerden. Şimdilik yalnızca mobil oyunlarla ilgilendiklerini gösterdiler. Yakın zamanda Roald Dahl Company‘i de bünyelerine kattılar. Dolayısıyla Night School Studio bize bir Charlie’nin Çikolata Fabrikası oyunu hazırlıyor olabilir.

Oxenfree hayranları Netflix ile olan bu anlaşmayı hoş karşılamamıştı. Zira bunun, beklemekte oldukları ikinci oyunun asla gelmeyeceğine yormuşlardı. Fakat Night School Studio, Netflix’in ikinci oyuna engel olmayacağını duyurmuştu. Yine de ikinci oyunun duyurudan sonra, bu kadar çabuk çıkacak olması sürpriz oldu.

PlayStation’dan sızdırılan bilgilere göre Oxenfree II, 8 Şubat 2022’de çıkıyor olabilir. Bu da ilk oyunu ilk kez ya da tekrar oynamak için yeterince vakit olduğu anlamına geliyor. Bunu yapmak gerekecek gibi duruyor çünkü ikinci oyun olayları direkt ilkinin bıraktığı yerden alıp devam ettiriyor. Kaldı ki ilk oyunun Steam fiyatındaki müthiş indirim de bunu yapmamak için bir sebep bırakmıyor geriye.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  QuakeCon 2021'de İlk Gün Neler Oldu?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.