Oyun Haberleri

Neverwinter: Elemental Evil’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

neverwinter-elemental-evil

Dungeons & Dragons’ın fenomenal Unutulmuş Diyarlar evreni çok yakında Elemental Evil tarikatları tarafından istila edilecek.

Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Neverwinter: Elemental Evil’ın PC’ye çıkış tarihini 17 Mart olarak açıkladı! Oyunda büyük de bir sürpriz var!

Neverwinter’a pek çok yenilik getirecek olan bu yepyeni 6. modülde büyük sürprizler de var. Bu sürprizlerden biri, Baldur’s Gate serisinden hatırlayacağınız Minsc ve Boo’nun Neverwinter hikayesinde yer bulması. Baldur’s Gate hayranlarının çok sevdiği korucu Minsc ve minyatür dev uzaylı hamster Boo, Neverwinter oyuncularına Elemental Evil tarikatlarının gerçek yapısını keşfetmek için çıktıkları macerada yardım edecekler.

neverwinter-minsc-boo

Neverwinter’a şimdiye kadar gelen en büyük güncelleme olan Elemental Evil ile birlikte ayrıca yeni oynanabilir sınıf Paladin de oyuna katılacak ve böylece Neverwinter’daki oynanabilir sınıfların sayısı sekize çıkacak. Paladin oynamak isteyen oyuncular şifacı veya koruyucu (tank) olmaya odaklanabilecekler. Elemental Evil modülüyle birlikte oyundaki en yüksek oynanabilir seviye 60’dan 70’e çıkacak ve böylece oyuna yeni görevler, özellikler ve her sınıf için yeni güçler gelecek.

Neverwinter-paladin

Neverwinter: Elemental Evil’ın bir önemi de, Wizards of the Coast ile Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios arasındaki uyumlu işbirliğinin devamını müjdelemesi. Wizards of the Coast’un efsanevi masaüstü oyununa eklenen modüller Cryptic Studios tarafından Neverwinter’a eklenmeye ve Perfect World Entertainment tarafından yayınlanmaya devam edecek. Neverwinter oyuncuları, masaüstü macera oyununa çok yakında eklenecek olan Princes of the Apocalypse modülünde de yer alan ve Koruyucu’nun Yerleşimi için büyük tehlike arz eden yeni düşmanla savaşarak yepyeni maceralara yelken açacaklar. Bu yeni ve ürkütücü düşmanın adı: Elemental Evil Tarikatları.

Cryptic Studios 2015’de gelecek yeni modüllerde Neverwinter’a heyecanla beklenen ve merak edilen pek çok özellik ve içerik güncellemeleri entegre edecek. Yıl boyunca, oyuncular Dungeons & Dragons evreninden ikonik karakterlerle etkileşimde olacak. Oyuncular ayrıca, Neverwinter’ın “guild barınağı” versiyonu diyebileceğimiz kendi kalelerine adım atabilecekler. Tüm bu yeniliklerle ilgili detaylar önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

Hız kesmeyen savaşları ve epik zindanlarıyla MMORPG dünyasının vazgeçilmez aksiyonlarından olan Neverwinter şu anda sadece PC’de oynanabiliyor ancak çok yakında Xbox One’da da oynanabilecek.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi edinmek ve oynamak için buraya tıklayın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.