Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Mount & Blade II: Bannerlord’un Tek Kişilik Senaryosu Gamescom 2018’de

Mount & Blade II: Bannerlord’un Tek Kişilik Senaryosu Gamescom 2018’de

TaleWorlds Entertainment’ın dünyanın her yerinde milyonlarca oyuncu tarafından heyecanla beklenen oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, dünyanın en büyük dijital oyun fuarı Gamescom’da yerli ve yabancı basın mensuplarının beğenisine sunuluyor.

Geliştiricisi olduğu Mount & Blade serisiyle dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun sevgisini kazanmayı başaran Ankara merkezli oyun stüdyosu TaleWorlds Entertainment, serinin son oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’u dünyanın en büyük dijital oyun fuarı Gamescom’da görücüye çıkardı. Hatta Frpnet ekibinden Kayra Keri Küpçü de oyunu oynama fırsatı buldu

Dünyanın her yerinden basın mensuplarının bizzat deneyebildikleri tek kişilik senaryo modu ilk kez gamescom 2018’de gösteriliyor. Tek kişilik senaryo modunu deneyen basın mensupları Mount & Blade II’nin dünyasını arzu ettikleri gibi keşfedebiliyor. Demo gösterimine katılan gazeteci ve editörler geliştirici ekibin önceden hazırlamış olduğu karakterlerden birini seçerek bugüne dek oluşturulmuş en etkileyici oyun dünyalarından birinde özgürce hareket etmenin tadını çıkarıyor.

Bannerlord oyunculara oyunun geniş açık dünyasında keşfe çıkma, ticaretle uğraşma, haydutları yakalayıp turnuvalara katılma, pek çok farklı karakterle tanışıp onlardan sayısız görev alma fırsatını sunuyor. Oyuncuları geniş ve yaşayan bir dünyada tamamen özgür bırakan Bannerlord, onlara istedikleri kişi olma ve kendi kaderlerini çizme şansı veriyor.

İlginizi Çekebilir  The Simpsons: Hit & Run Yeniden Çıkabilir!

Mount & Blade II: Bannerlord’un gamescom’da sergilenecek demo’sunda oyunun dikkat çeken özelliklerinden bazıları şunlar:

  • Gelişmiş oyun mekaniklerine daha kolay ulaşma imkânı sunan, bütünüyle yenilenmiş arayüz.
  • 18 yeteneğin olduğu ve yüzlerce benzersiz ek özelliğin yer aldığı yeni karakter gelişim sistemi.
  • Kasabaların, kalelerin ve köylerin detaylı bir şekilde işlendiği yeni ve göz alıcı oyun haritası.
  • NPC’lerle etkileşime girmeyi çok kolaylaştıran yeni kasaba menüsü sistemi.