Oyun Haberleri

Mount & Blade II: Bannerlord PlayStation ve XBox Konsollarında Yayınlandı

TaleWorlds Entertainment‘ın dünya çapında beğeni toplayan aksiyon-RPG’si Mount & Blade II: Bannerlord, konsollarda yayınlanırken, PC’de de erken erişimden çıkıyor.

Oyun tarihinin başarılı RYO’larından Mount & Blade: Warband‘ın devam oyunu olan Mount & Blade II: Bannerlord; Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S, Xbox One, Xbox One X ve Xbox One S‘de piyasaya sürüldü. Japonya‘da ise oyunun PlayStation sürümü 10 Kasım‘da çıkacak. Oyun ayrıca Mart 2020‘den bu yana erken erişimde olduğu PC‘de tam sürümüyle resmi olarak yayınlanacak.

TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen Mount & Blade II: Bannerlord, geniş Kalradya kıtasında gerçekçi, heyecan verici ortaçağ savaşlarını derin ve karmaşık strateji öğeleriyle birleştiriyor.

YouTube player

M&B: Warband’daki olaylardan 200 yıl öncesini anlatan Bannerlord‘da Kalradya İmparatorluğu’nun çöküşünü deneyimleyebilir, imparatorluğun ölümünde ya da hayatta kalmasında başrolü üstlenebilirsiniz. Kıtanın anahtar kültürlerinden birinde mütevazı bir savaşçı olarak başlayıp güçlü bir lord, hatta bir kral olmak için saflarda yükselerek kendi hikayenizi yaratabilirsiniz. Bir maceracı veya tüccar, kötü ya da kahraman, adil bir lord veya zalim bir tiran olun – adınızı Kalradya‘nın hikayesine yazın ve eskinin küllerinden yeni bir dünya yaratın.

Oyunun çıkışı, kendi türünde tüm zamanların en başarılı ve etkili oyunlarından biri olarak kabul edilen Mount & Blade serisinin hikayesinde önemli bir kilometre taşı. Ancak TaleWorlds Entertainments, önümüzdeki aylarda güncellemeler ve yeni içerikler almaya devam edecek olan oyun için bunun yolun sonu olmadığını ifade ediyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.