Oyun Haberleri

Mad Max Oyunu Sonunda Çıktı!

mad-max-banner

Merakla beklenen Mad Max oyunu sonunda pazara sunuldu. Pazara sunulmasının ardından birçok inceleme sitesinin de puanlamaları ortaya çıktı!

2015 model Mad Max filminin beyaz perdeye yansıyacağını duyduğumuzda baya bir heyecanlanmıştık. Warner Bros. filmin peşinden, oyunun da geleceğini duyurduğunda havalara uçmuştuk. İşte bu uzun bekleyiş sonunda bitti.

İlgili Makaleler

Avalanche Studios tarafından geliştirilen Mad Max, açık dünya konsepti ve araba kullanımı ile ilgi çekici bir noktada duruyor. Bol aksiyonun yanı sıra, çölün üzerinde sıklıkla araba savaşlarına da katılacağız. Grafikleri de açıkçası pek bir hoş geldi gözüme.

mad-max-gorsel-001

Steam üzerinde 89 TL etiket fiyatı ile pazara sunulmuş olması, elbette Türk oyuncu kitlesini biraz üzmüş durumda. Fiyatı biraz pahalı gelse de, alınan inceleme notlarıyla karşılaştırıldığında verilen paraya değecek gibi gözüküyor.

Mad Max, 4 Eylül tarihinde Xbox One ve PS4 platformları için de satışa sunulacak. Yani konsol oyuncularının bir iki gün daha sabretmeleri gerekiyor. Ünlü firmaların, inceleme puanları ise şöyle:

Polygon – 5
Gamespot – 6
Game Informer – 7.5
GamesRadar – 4/5
IGN – 8.4

İlginizi Çekebilir  Post-Apocalyptic MMO Pangaea Çıkıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu